audriaus kšanavičiaus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „audriaus kšanavičiaus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „audriaus kšanavičiaus“.

Audrius Kšanavičius nebeatstovaus FBK „Kaunui“

FBK „Kaunas“ Lietuvos II lygos pirmenybėms neįregistravo 32 metų saugo Audriaus Kšanavičiaus. Gegužės mėnesį baigiasi jo sutartis su klubu. Sutartis nebus pratęsta, futbolininkas taps laisvuoju agentu. Paklaustas, ar jau žino, kurios komandos marškinėlius užsivilks, A.Kšanavičius atsakė: „Nežinau ir artimiausiomis dienomis to pasakyti negalėsiu. Naujų komandų neieškojau, nes buvo problemų su kojomis.
2009-04-29

S. Mikoliūno įvartis atnešė „Hearts“ pergalę

Šeštadienį Škotijos pajėgiausioje futbolo lygoje ketvirtąją pergalę iškovojo Edinburgo „Hearts“ klubas, namuose 1:0 palaužęs „Inverness CT“ ekipą. Vienintelį rungtynių įvartį aštuntąją minutę pelnė Lietuvos rinktinės saugas Saulius Mikoliūnas, pasižymėjęs po Audriaus Kšanavičiaus perdavimo. Iš viso aikštėje pasirodė trys lietuviai: be jau minėtų S.Mikoliūno (žaidė iki 76 min.) ir A.Kšanavičiaus (žaidė iki 58 min.) visą susitikimą rungtyniavo Marius Žaliūkas.
2008-09-20

„Hearts“ pralaimėjo Škotijos čempionams

Dvyliktą pralaimėjimą Škotijos futbolo pirmenybių XXVI turo mače - po trijų pergalių iš eilės - patyrė devintąją poziciją dvylikos komandų turnyre užimantis lietuvių Edinburgo "Hearts" (30 tšk.) klubas. Šeštadienį svečiuose "Hearts" vienuolikė 0:3 (0:1) pralaimėjo čempionei Glazgo "Celtic" (55 tšk.) komandai, kuri iki minimumo sumažino atsilikimą nuo lyderio Glazgo "Rangers" (56 tšk.) klubo.
2008-02-16

Dėmesio futbolui savaitė

Neabejotinai labiausiai pažymėtinas įvykis praėjusią savaitę buvo Lietuvos futbolininkų pergalė Gruzijos širdyje Tbilisyje. Prieš tai iškovota Lietuvos komandos pergalė namuose prieš Ukrainos komandą manęs nenustebino. Lietuviai dažniausiai gerai rungtyniauja namuose. Na o kalbos apie tai, kad nugalėta komanda, praėjusiame Pasaulio čempionate patekusi tarp aštuonių geriausiųjų, irgi didelio įspūdžio nedarė.
2007-11-26

Lietuvos futbolininkai draugiškose rungtynėse sutriuškino Vokietijos čempionę 3:0

Lietuvos futbolo rinktinė šeštadienį Antalijoje sužaistose kontrolinėse rungtynėse netikėtai net 3:0 (1:0) sutriuškino Vokietijos čempionę Dortmundo "Borussia" ekipą, kuri žaidė ne geriausios sudėties, tačiau ir Lietuvos ekipoje nebuvo visų pajėgiausių futbolininkų. Du įvarčius lietuviams pelnė Artūras Fomenka - 9 ir 90 min., vieną Nerijus Barasa 52 min. Beje, nuo 67 minutės mūsiškiai žaidė dešimtyje, nes iš aikštės buvo pašalintas N. Barasa. Mačas vyko vėjuotu oru.