Dvyliktą pralaimėjimą Škotijos futbolo pirmenybių XXVI turo mače - po trijų pergalių iš eilės - patyrė devintąją poziciją dvylikos komandų turnyre užimantis lietuvių Edinburgo "Hearts" (30 tšk.) klubas.

Šeštadienį svečiuose "Hearts" vienuolikė 0:3 (0:1) pralaimėjo čempionei Glazgo "Celtic" (55 tšk.) komandai, kuri iki minimumo sumažino atsilikimą nuo lyderio Glazgo "Rangers" (56 tšk.) klubo.

Visą mačą svečių gretose žaidė Andrius Velička, Saulius Mikoliūnas 68-ą minutę aikštėje pakeitė Deividą Česnauskį, o vietoje Audriaus Kšanavičiaus nuo 72-os minutės rungtyniavo Christianas Nade`as.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Janas Vennegooras of Hesselinkas (14 min.), Scottas McDonaldas (51 min.) bei Andreasas Hinkelis (76 min.).

Kitų šeštadienį įvykusių XXVI turo rungtynių rezultatai:

"Falkirk" - "St. Mirren"    4:0
"Gretna" - "Motherwell"    1:3
"Inverness Caledonian Thistle" - "Dundee United" 1:1

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 18 įvarčių - Scottas McDonaldas (Glazgo "Celtic").

Po 11 įvarčių įmušė Barry Robsonas, Noelis Huntas (abu - "Dundee United") ir Andrius Velička ("Hearts").