audi r8

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „audi r8“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „audi r8“.

„Audi“ gamykla Ingolštate nuo 2024 metų taps klimatui neutrali

Ingolštate (Vokietija) esanti „Audi“ gamykla nuo 2024 metų sausio 1 dienos nebepaliks jokio anglies junginių taršos pėdsako. Kitais metais šioje gamykloje bus surenkami naujieji „Audi Q6 e-tron“ elektriniai visureigiai. Audi“ aplinkos apsaugos programoje „Mission: Zero“ numatyta, kad iki 2025 metų visos bendrovės gamyklos taps neutralios klimatui.
2023-12-26

Jonas Karklys „ADAC GT Masters“ čempionato galutinėje įskaitoje – dešimtas

Savaitgalį Vokietijos Hockenheimring trasoje vyko paskutinius šių metų tarptautinio „ADAC GT Masters“ žiedinių lenktynių čempionato etapas, kuriame sezoną baigė Lietuvos atstovas Jonas Karklys. 34-erių sportininkas, kaip ir visą šį sezoną, vairavo „Audi R8 LMS GT3 EVO II“ automobilį. Tai buvo antrasis J. Karklio lenktynių savaitgalis iš eilės atstovaujant Vokietijos „Engstler Motorsport“ ekipai.
2023-10-24

Kasdienis super automobilis – modifikuoto „Audi R8“ apžvalga

Laidos „Autopilotas“ komanda uždarė sezoną su trenksmu. Apžvalgininkas Vytenis Kudarauskas ir „StartLine“ specialistas Irmantas Burauskas sėdo prie jau ir taip greito, tačiau dar labiau patobulinto „Audi R8“ vairo. Sportiškas, bet patogus ir kasdienai. Taip apie „Audi R8“ atsiliepė jo savininkas Irmantas. Tiesa, galios ir greičio fanatiko standartiniai automobilio parametrai netenkino, todėl jis mašiną modifikavo. „Turime 1400 arklio galių“, – pasididžiavimo neslėpė Irmantas.
2022-07-02

Traukos lenktynėms paruošta „Audi R8“ gerino pasaulio rekordus

Atidžiai pasižiūrėkite į šį automobilį ir dabar pasiruoškite suvirškinti faktą, kurį netrukus išgirsite. Priešais jus – „Audi R8“, kuris sugebėjo pralaužti septynių sekundžių barjerą. Šis vokiškas superautomobilis su 10 cilindrų varikliu, ketvirčio mylios distanciją įveikė per 7,6 sekundės ir finišo liniją kirto skriedamas 315 km/val. greičiu. Ir dabar pasiruoškite geriausiam. Šis, greičio rekordus gerinantis automobilis gali absoliučiai laisvai važinėti bendro naudojimo keliais.
2021-01-20

„Nemuno žiede“ – „Audi Sport Driving Academy“ ir „Audi RS“ šeimos modelių pristatymas

Rugsėjo 15 dieną, „Nemuno žiedo“ lenktynių trasoje apie automobilius rašantiems žurnalistams iš Lietuvos ir Latvijos buvo pristatyti naujausi „Audi RS“ šeimos modeliai „RS 4“, „RS 5“, „RS 6“, „R8“ ir ką tik Baltijos šalis pasiekęs naujausias gamos automobilis „RS Q8“. Žiniasklaidos atstovai dar kartą įsitikino itin didelėmis „ Audi RS“ modelių, kurie automobilių entuziastus džiugina nuo 1994 metų, galimybėmis.
2020-09-16

Sportiškų „Audi“ automobilių ateitis – elektrinė

„Audi TT“ ir „Audi R8“ – sportiškiausi bendrovės modeliai netrukus iškeliaus į pensiją. Nors apie šių automobilių ateitį buvo kalbama ne vieną kartą, tačiau dabar yra aišku, jog „Audi TT“ ir „Audi R8“ tokioje formoje, kokioje yra gaminami dabar, tikrai neturi ateities „Audi“ modelių gamoje.
2020-08-06

Galinių ratų pavara sugrįžta į „Audi R8“ modelių gamą

Visi galime sutikti, kad visų ratų pavara užtikrina saugumą ir galimybę jaustis užtikrintai bet kokiu. Tai labai svarbu, jei jūs gyvenate šalyje, kurioje galite rasti keturis metų laikus. Na, žinote, kur vieną dieną galėsite džiaugtis saulės spinduliais, lietumi ar net sniegu. Bet mes visi žinome, jei norite smagiai praleisti laiką, ypač superautomobilyje, jums reikia galinių ratų pavaros konfigūracijos. Juk patys suprantate kodėl, tad vargu mus reikia ties šiuo punktu labai stipriai išsiplėsti.
2019-11-06

Atnaujintame „Audi R8“ – daugiau galios, daugiau agresyvumo

„Gimęs lenktynių trasoje, sukurtas keliui“, – taip „Audi“ inžinieriai apibūdina du naujus, sportiškus „Audi R8“ modelius. Kuriant kupė ir rodsterį įkvėpimo semtasi iš lenktyninio „Audi R8 LMS GT3“, kuris buvo pristatytas 2018-ųjų Paryžiaus automobilių parodoje „Paris Motor Show“. Naujieji automobiliai perėmė ne tik sportišką giminaičio dizainą, bet ir gavo galingesnius variklius. Naujaisiais „R8” modeliais Europoje bus pradėta prekiauti 2019-ųjų pradžioje.
2018-10-25

Paryžiaus automobilių paroda 2018: Privačioms komandoms skirtas „Audi R8 LMS“

Pagrindiniai „Audi“ markės konkurentai Paryžiaus automobilių parodoje didžiausią dėmesį skyrė modeliams, kuriuos galės įsigyti kiekvienas vairuotojas. Tuo tarpu „Audi“ stendo puošmena ir svarbiausia naujiena tapo lenktynėms paruoštas „R8 LMS“ bolidas.
2018-10-03

„Elite Motors“ dirbtuvėse išgražėjusi „Audi R8“

Išskirtinių automobilių dirbtuvės – apibūdinimas, kurį galima pritaikyti tik kelioms įmonėms Lietuvoje. Viena iš jų – Kaune įsikūrusios „Elite Motors“, kurių darbus teigiamai vertina ne tik mūsų šalies vairuotojai. Norėdami pamatyti „Elite Motors“ virtuvę ir užkulisius, į Kaune esančias dirbtuves atvykome pačiu tinkamiausiu laiku.
2018-09-27
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų