aučyna

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aučyna“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aučyna“.

Tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose Suomijoje V. Žūsinaitė buvo ketvirta, o D. Aučyna – šeštas

Suomijoje vykusiose tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose „Joensuu Games“ dalyvavo ir du Lietuvos atstovai – Vaida Žūsinaitė ir Darius Aučyna. V. Žūsinaitė 3000 m kliūtinio bėgimo distanciją įveikė per 10 minučių 13,69 sekundės ir užėmė ketvirtąją vietą tarp šešių bėgikių.
2013-06-10

Be namų likę Vilniaus lengvaatlečiai laukia „Vingio“ stadiono renovacijos pabaigos

Vilniaus lengvaatlečiai šiam vasaros sezonui ruošiasi apsunkintomis sąlygomis. Dėl „Vingio“ stadiono renovacijos sostinės lengvaatlečiai prarado pagrindinę savo bazę vasaros metu. Dėl užsitęsusių darbų didžiausio Lietuvos miesto lengvaatlečiai priversti glaustis kituose, standartų neatitinkančiuose stadionuose, teigiama pranešime spaudai. „Žinoma, nėra normalu, kai sostinėje nėra nei vieno standartus atitinkančio stadiono, o kai ir paskutinį, bent kiek normalesnį, uždaro, tai nebelieka nieko.
2013-05-22

Lietuvos lengvosios atletikos elitas stovyklauja Portugalijoje

Išvykus Virgilijui Aleknai bei pasiruošimą baigiant disko metikei Zinaidai Sendriūtei, Portugalijoje stovyklavimą tęsia kiti lengvaatlečiai. Pajėgiausi Lietuvos lengvaatlečiai vasaros sezonui jau savaitę ruošiasi Portugalijos mieste Albufeiroje, teigiama pranešime spaudai.
2013-04-25

D. Aučyna Europos čempionate užėmė 23 vietą

Lietuvos lengvosios atletikos rinktinė baigė kovas Europos lengvosios atletikos čempionate Geteborge (Švedija). Paskutinis iš mūsiškių startavęs Darius Aučyna šuolio į tolį kvalifikacijos B grupėje nušoko 7,38 m, užėmė 11 vietą ir į finalą nepateko. D.Aučyna Europos čempionate jau buvo startavęs trišuolio rungtyje, kur liko 21-as. „Kaip įvertinčiau savo pasirodymą, - po rungties perklausė D.Aučyna. - Jeigu būtų mokykla, tai prašyčiau, kad mokytoja bent 4 parašytų, iš pasigailėjimo.
2013-03-02

Lietuviai Europos lengvosios atletikos čempionate tikisi patekti tarp 8 geriausių

Rutulio stūmimo rungtimi prasidėjęs Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionatas Geteborge (Švedija) penktadienį įgaus didesnį pagreitį ir tęsis iki sekmadienio, praneša LAF. Pirmasis čempionate startavęs Rimantas Martišauskas jau baigė kovas, tačiau mūšio dar laukia trys mūsų šalies lengvaatlečiai: 19-metė trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė, 21-erių šuolininkas į tolį Tomas Vitonis ir 23-ejų metų Darius Aučyna, kuris dalyvaus dvejose rungtyse - šuolių į tolį ir trišuolio.
2013-03-01

Šuolininkas į tolį D. Aučyna laimėjo varžybas Armėnijoje

Lietuvos lengvaatletis Darius Aučyna laimėjo Armėnijoje vykusias 11-ąsias Roberto Emijano taurės šuolių į tolį varžybas. Lietuvis nušoko 8 m 11 cm ir pagerino asmeninį bei varžybų rekordą ir pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą. Varžybose dalyvavo 13 sportininkų iš aštuonių šalių.
2012-09-17

Lengvaatletis D. Aučyna pateko ir į trišuolio rungties finalą

Ostravoje (Čekija) vykstančio 8-ojo Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų trišuolio atrankos varžybose Lietuvos atstovas Darius Aučyna tarp 18-os dalyvių buvo 11-as ir pateko į finalą. 22-ejų metų lietuvis nušoko 15 m 75 cm. Finale sekmadienį dalyvaus 12 sportininkų. D. Aučina penktadienį šuolių į tolį varžybų finale užėmė ketvirtąją vietą.
2011-07-16

Lengvaatletis D. Aučyna Europos jaunimo čempionate – ketvirtas

Lietuvos atstovas Darius Aučyna Ostravoje (Čekija) vykstančio 8-ojo Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų šuolių į tolį varžybose užėmė ketvirtąją vietą. 22-ejų metų lietuvis finale penktadienį nušoko 7 m 81 cm. Sėkmingiausias buvo antrasis Dariaus bandymas. Pirmuoju mėginimu jis nušoko 7 m 77 cm, trečiuoju - 7 m 80 cm, ketvirtuoju - 7 m 25 cm, o penktasis ir šeštasis lietuvio bandymai nebuvo įskaityti.
2011-07-16

D. Aučyna ir M. Vadeikis Europos jaunimo čempionate pateko į finalą

Lietuvos atstovai Darius Aučyna ir Marius Vadeikis pateko į Ostravoje (Čekija) vykstančio 8-ojo Europos jaunimo (iki 23 metų) lengvosios atletikos čempionato vaikinų šuolių į tolį varžybų finalą. D. Aučyna nušoko 7 m 64 cm ir atrankos varžybose užėmė šeštąją vietą, o M. Vadeikis nušoko 7 m 47 cm ir tarp 26 dalyvių buvo 12-as. Finalas vyks penktadienį. Jame varžysis 12 sportininkų.
2011-07-14

E. Balčiūnaitė Rygos taurėje finišą kirto pirmoji

Latvijos sostinėje Rygoje vykusiose tarptautinėse „Rygos taurės“ lengvosios atletikos varžybose trys Lietuvos atstovai - Eglė Balčiūnaitė, Raivydas Stanys ir Darius Aučyna - užėmė pirmąsias vietas. Bėgikė E. Balčiūnaitė laimėjo moterų 800 m bėgimo varžybas. Lietuvė distanciją įveikė per 2 min. 3 sek. Anot Eglės, ši pergalė yra viena taktiškiausių sportininkės naujame sezone. „Pačiu bėgimu esu patenkinta labiau nei iškovota pergale.