atsiliepė italija

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atsiliepė italija“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atsiliepė italija“.

Pasaulio futbolo čempionato atrankoje netikėtumas užfiksuotas Lietuvos grupėje

Ketvirtadienį pasaulio futbolo čempionato atrankos B grupėje trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Švedijos rinktinė, kuri namuose 2:1 palaužė pirmą pralaimėjimą patyrusius Ispanijos futbolininkus. Pirmą įvartį 5-ąją minutę ispanams pelnė Carlosas Soleris, tačiau jau 6-ą minutę Alexanderis Isakas rezultatą išlygino. Pergalingu įvarčiu tapo 57-ąją minutę pelnytas Viktoro Claessono įvartis. I grupėje pergalę iškovojo Anglijos rinktinė, kuri svečiuose 4:0 sutriuškino Vengriją.