Ketvirtadienį pasaulio futbolo čempionato atrankos B grupėje trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovojo Švedijos rinktinė, kuri namuose 2:1 palaužė pirmą pralaimėjimą patyrusius Ispanijos futbolininkus.

Pirmą įvartį 5-ąją minutę ispanams pelnė Carlosas Soleris, tačiau jau 6-ą minutę Alexanderis Isakas rezultatą išlygino.

Pergalingu įvarčiu tapo 57-ąją minutę pelnytas Viktoro Claessono įvartis.

I grupėje pergalę iškovojo Anglijos rinktinė, kuri svečiuose 4:0 sutriuškino Vengriją.

Po įvartį angalms įmušė Raheemas Sterlingas (55‘), Harry Kane‘as (63‘), Harry Maguire‘as (69‘) ir Declanas Rice‘as (87‘).

Anglai išlieka nepralaimėję ir su 12 taškų užtikrintai žengia pirmoje grupės. Vietoje. Už jų rikiuojasi po 7 taškus turinčios Lenkija ir Vengrija.

Triuškinančią nesėkmę E grupėje patyrė Estijos rinktinė, kuri 2:5 nusileido Belgijai ir toliau lieka be taškų, tuo tarpu belgai su 10 taškų žengia pirmoje pozicijoje.

Pergalės C grupėje, kurioje žaidžia ir Lietuva, iškovoti nesugebėjo Euro 2020 čempionė Italijos rinktinė, kuri namuose 1:1 sužaidė lygiosiomis su Bulgarija.

Italus 16-ąją minutę į priekį išvedė Federico Chiesa, tačiau 39-ąją minutę rezultatą išlygino Atanas Illievas.

Kol kas Italija su 3 pergalėmis ir 1 lygiosiomis bei 10 taškų žengia pirmoje vietoje, tačiau Šveicarija yra sužaidusi dvejomis rungtynėmis mažiau ir su 6 taškais žengia antroje vietoje.