atomazga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atomazga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atomazga“.

Kraupi šeimos drama Vilniuje: asociali motina buvo kaltinama numarinusi savo kūdikį

Ši kraupi istorija primena beveik 20 metų senumo įvykius Lietuvos sostinėje. Taip jau nutiko, kad už grotų atsidūrė moteris, kuri apkaltinta sunkiai sveiku protu suvokiamu nusikaltimu. Viskas prasidėjo dar 1999-ųjų spalio mėnesį. Vilniaus miesto vaikų teisių apsaugos tarnybos darbuotojai kreipėsi į pareigūnus, kai sužinojo, kad ligoninėje mirė viena iš 32-jų Jovitai (tikrasis vardas redakcijai žinomas) gimusių dvynukių. Medikams iš karto kilo įtarimų, kad mažylė mirė iš bado.

Artimiausių dienų orai – laukia bobų vasaros atomazga

Orai Lietuvoje trečiadienį buvo nevienodi – šiaurėje saulėti, pietuose dažnai debesuoti, bet nelijo. Artimiausią naktį irgi vyraus nestorais debesimis aptrauktas dangus, kai kada pasitaikys nemenkų pragiedrėjimų, bet lietaus nenumatoma. Vėjas rytų, dažniausiai visai nestiprus. Ketvirtadienį nieko ypatinga neįvyks – kaip ir naktį, vyraus aukštokais nestorais debesimis pridengtas dangus, kai kada prasiplės pragiedruliai, nušvis saulė.
Orai 2020-09-30

Skaudi dingusio be žinios paieškų atomazga: kūnas rastas garažų teritorijoje

Policijos pareigūnai praneša, kad balandžio 21 d. apie 12 val. 30 min. Rokiškio r., Juodupės mstl., garažų teritorijoje, už garažo, šlaito papėdėje, rastas mirusio vyro (g. 1964 m.) kūnas irimo stadijoje. Šis vyras nuo balandžio 17 d. buvo ieškomas kaip dingęs be žinios. Pareigūnų teigimu, pirminiais duomenimis, smurto žymių ant vyro kūno neaptikta. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kriminalai 2020-04-22

Dingęs 16-metis rastas negyvas – patvirtino žiauriausius įtarimus

Skaudi dingusio 16-mečio paieškų atomazga pastarosiomis dienomis tarsi užvaldė užsienio žiniasklaidą: šiurpi istorija nagrinėjama tarptautiniu mastu Vašingtone, rašoma „The People“. Praėjus vos savaitei po savo gimtadienio nepilnametis vaikinas rastas negyvas miške, o vienas iš pagrindinių įtariamųjų – jo vienas geriausių vaikystės draugų. „Aš norėčiau, kad visi mano sūnų prisimintų tik kaip labai gerą ir šviesų žmogų, kuris niekam nieko blogo niekada nepadarė.
2018-07-09

Dingusi be žinios kaunietė rasta negyva

Ketvirtadienio pavakarę specialiosios tarnybos vykdė skenduolės paiešką. Pirminiai įtarimai pasitvirtino, vakare rastas moters kūnas. Pirminiais duomenimis, birželio 21 d.16:08 val. buvo tęsiama galimai 2018 06 20 nuskendusios moters paieška Neprėkštos ežere, Kaišiadorių rajone, rašoma portale kasvykstakaune.lt. Po ilgai trukusių paieškų, maždaug 21:19 val., buvo rastas nuskendusios K. N. (1958 m.) kūnas. Palaikai aptikti kitoje ežero pusėje nuo pradinio paieškos taško.

Tragiška keistos meilės atomazga

Koks ryšys iš tiesų siejo kauniečius Edmundą Banazį (41 m.) ir trejais metais už jį vyresnę Aušrą Paulauskaitę, galima tik spėlioti ir stebėtis, nes neretai smurto auka tapdavusi moteris vis sugrįždavo pas savo smurtautoją. Kol 2012-ųjų vasaros gale Aušra buvo nužudyta, o Edmundas dėl to suimtas.

Konfliktų atomazga – žiaurūs nusikaltimai

Ne visi nužudymai įvyksta dėl alkoholio, kaip mėgstama teigti. Klaipėdos policijos pareigūnai prieš kelias dienas kaip tik paskelbė tiriantys nužudymą – kaip spėjama, nesantaikos dėl turtinių reikalų rezultatą. Suimtas dėl įtarimo Klaipėdos miesto apylinkės teismas nutarė maksimaliam laikotarpiui – 3 mėnesiams – suimti klaipėdietį Aidą Patiegą (44 m.). Jam pareikšti įtarimai dėl uošvės Linos B. (56 m.) nužudymo.
Kriminalai 2013-12-20

Prezidentės patarėja R. Svetikaitė: galime tikėtis Sausio 13-osios bylos atomazgos

  Per pastaruosius metus Sausio 13-osios byloje įvykę postūmiai leidžia tikėtis šios bylos atomazgos, mano Prezidentės Dalios Grybauskaitės vyriausioji patarėja teisės klausimais Rasa Svetikaitė. Taip ji įvertino pažangą tiriant nusikaltimus prieš lietuvių tautą.
Į viršų