atlanta hawks

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „atlanta hawks“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „atlanta hawks“.

„Lakers“ su LeBronu Jamesu priešakyje bandys grįžti į pergalių kelią

NBA čempionate būrys komandų kaunasi dėl vietos atkrintamosiose varžybose. Viena jų – „Los Angeles Lakers“. Pastaruoju metu legendinis klubas žaidžia nesėkmingai – iškovojo tik dvi pergales per paskutines septynerias rungtynes. Praėjusiame mače „Lakers“ 107:113 neatsilaikė prieš „Miami Heat“. Viena Los Andželo komandos prasto žaidimo priežasčių ta, kad dėl kelio traumos kurį laiką negalėjo rungtyniauti vienas lyderių Anthony Davisas. Jis šią savaitę turėtų grįžti į aikštę.
2022-01-25

Siautėjęs Stephenas Curry suvertė pusšimtį taškų

Stephenas Curry žaidė fantastiškai, o jo vedama San Francisko „Warriors“ (9/1) komanda namuose 127:113 (32:34, 29:31, 41:20, 25:28) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (4/7) krepšininkus. Lemiamas mače pasirodė trečiasis susitikimo kėlinys, kurį šeimininkai lamėjo net 41:20. Susikrautą pergalingą persvarą jiems pavyko išlaikyti iki pat mačo pabaigos.
2021-11-09

Be lyderių žaidusi „Mavericks“ sugebėjo iškovoti pergalę

Pergalę Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo be trijų savo lyderių žaidusi Dalaso „Mavericks“ (30/19) ekipa, kuri namuose 123:100 (36:26, 26:23, 35:23, 26:28) įveikė Atlantos „Hawks“ (13/37) krepšininkus. Dalaso klubui šiame mače nepadėjo dešinės kojos čiurną pasitempęs Luka Dončičius, po kairio kelio traumos atsigaunantis Kristapas Porzingis ir Achilo sausgysles nusitraukęs Dwightas Powellas, kuriam šis sezonas veikiausiai yra baigtas.
2020-02-02

Vanagai draskė D.Sabonį, tačiau pergalę šventė „Pacers“

Užtikrintą pergalę NBA čempionate iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Indianos „Pacers“ (38-28) komanda. Lietuvio klubas savo sirgalių akivaizdoje 112:87 (34:15, 19:22, 34:26, 25:24) sutriuškino Atlantos „Hawks“ (20-46) ekipą. Ne pačias geriausias asmenines rungtynes sužaidęs lietuvis per 25 minutes pelnė 4 taškus (0/3 dvit., 1/2 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo 3 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.
2018-03-10

Geriausiu „Raptors“ žaidėju tapęs Jonas Valančiūnas pergalę pažymėjo solidžiu dubliu

Jonas Valančiūnas surinko dvigubą dublį per trumpą laiką praleistą aikštėje ir tapo geriausiu Toronto ekipos žaidėju siekiant pergalės. Lietuvio „Toronto Raptors“ (32-14) išvykoje 108:93 (28:16, 30:24, 27:25, 23:28) įveikė „Atlanta Hawks“ (14-33). J.Valančiūnas aikštėje praleido 24 minutes, per jas pelnė 16 taškų (7/13 dvit., 0/1 trit., 2/3 baud.) ir atkovojo 13 kamuolių. Jis taip pat atliko tris rezultatyvius perdavimus, triskart varžovus baudė blokais ir perėmė kamuolį.
2018-01-25

NBA aikštelėse lietuviams sekėsi skirtingai

Skirtingomis nuotaikomis NBA aikšteles paliko Lietuvos rinktinės atstovai. „Indiana Pacers“ svečiuose 109:94 (31:21, 27:26, 27:18, 24:29) įveikė „Utah Jazz“ ir pergalę šventė trečiajame mače iš eilės. Solidžias rungtynes sužaidė ir Indianos ekipai atstovaujantis jaunasis lietuvis Domantas Sabonis.
2018-01-16

Jonas Valančiūnas vėl stebino tritaškiais metimais ir padėjo „Raptors“ laimėti

„Toronto Raptors“ (24-10) išlieka karščiausia NBA namų komanda, o Jonas Valančiūnas vis dažniau tikrina rankos taiklumą iš trijų taškų zonos. Lietuvio klubas namie 111:98 (30:22, 32:25, 26:22, 23:29) įveikė „Atlanta Hawks“ (9-26). „Raptors“ šiame sezone per 14 rungtynių, žaistų namie, pergalę šventė trylika kartų - tai geriausias rezultatas visoje lygoje. Nugalėtojams J.Valančiūnas per 21 minutę surinko dvigubą dublį - pelnė 13 taškų (4/10 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.) ir atkovojo 11 kamuolių.
2017-12-30

NBA naktis: nesuvaldoma latvio jėga ir rekordą pakartojęs LeBronas

Kol broliai LiAngelo ir LaMelo Ballai ruošiasi kelionei į Prienus, jų brolis Lonzo sužaidė solidžias rungtynes Niujorke, bet čia galiausiai triumfavo šeimininkai, vedami dominavusio latvio Kristapo Porzingio. „New York Knicks“ (14-13) po pratęsimo 113:109 (25:29, 25:22, 26:28, 23:20, 14:10) palaužė „Los Angeles Lakers“ (10-16). Įspūdingai rungtyniavęs K.Porzingis pelnė 37 taškus (9/18 dvit., 5/8 trit., 4/5 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir blokavo penkis varžovų metimus.
2017-12-13

Permainingame „lietuviškų“ NBA klubų mūšyje – D. Sabonio ir „Pacers“ triumfas

Domantas Sabonis žaidė daugiau ir buvo rezultatyvesnis už Joną Valančiūną, o „Indiana Pacers“ (11-8) namuose 107:104 (29:25, 21:35, 31:20, 26:24) įveikė „Toronto Raptors“ (11-7). Tai penktoji „Pacers“ pergalė iš eilės. „Pacers“ krepšininkai puikiai pradėjo rungtynes, pataikydami 9 metimus iš pirmųjų 13-ikos – tai leido šeimininkams išsiveržti į priekį 27:14. Antro ketvirčio pabaigoje jau „Raptors“ turėjo dviženklę persvarą (60:48), bet ir ji ištirpo.
2017-11-25

D. Sabonio debiutas „Pacers“ – du galingi dėjimai ir šimtaprocentinis pataikymas

„Indiana Pacers“ (1-0) komanda pergalingai startavo naujajame NBA reguliariajame sezone. Domanto Sabonio atstovaujama ekipa namuose 140:131 įveikė „Brooklyn Nets“. Ant atsarginių suolo rungtynes pradėjęs D.Sabonis per 19 minučių surinko 16 taškų (7/7 dvit., 2/3 baud.), sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.