Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse pirmadienį „Phoenix Suns“ klubas namuose po dviejų pratęsimų 111:108 (28:15, 27:33, 18:21, 21:25; 8:8, 9:6) įveikė „Charlotte Bobcats“ krepšininkus.

Tai buvo trečioji „Suns“ pergalė per šešis mačus.

Nugalėtojams Šakilas O'Nilas (9 atkovoti kamuoliai) ir Metas Bernsas pelnė po 18 taškų, Robertas Haitas surinko 14 taškų, Grantas Hilas ir Radža Belas įmetė po 12 taškų, Amarė Stadamairas pridėjo 11 taškų.

Šeštąją nesėkmę per tiek pat rungtynių patyrusiai „Bobcats“ ekipai Di Džei Ogastinas pelnė 19 taškų ir atkovojo 8 kamuolius, Džeisonas Ričardsonas surinko 15 taškų, Andrė Braunas įmetė 14 taškų ir po krepšiais sugriebė 8 kamuolius.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 4 min. 50 sek., „Bobcats“ pirmavo 89:83, tačiau likus 1 min. 34 sek., G. Hilas išlygino rezultatą 90:90, o vieną baudos metimą iš dviejų pataikęs Š. O'Nilas išvedė Fynikso klubą į priekį. Likus šiek tiek daugiau nei 1 min., svečiai išsiveržė į priekį trimis taškais 94:91. Luisas Amundsonas sušvelnino skirtumą iki minimumo 93:94, o Goranas Dragičius baudos metimu išlygino rezultatą ir išplėšė pratęsimą.

Įpusėjus papildomam kėlinukui, Šarlotės klubas turėjo šešių taškų pranašumą 100:94, bet ir vėl nesugebėjo jo išsaugoti. Sužaidus 4 pridėto laiko minutes, R. Haitas išlygino rezultatą 100:100. Di Džei Ogastinas pataikė dvitaškį, tačiau dėjimu į krepšį atsakė L. Amundsonas ir komandoms teko žaisti dar 5 papildomas minutes. Laimėjusi atkarpą 6:3, „Bobcats“ įgijo trijų taškų pranašumą 108:105, bet R. Haitas sumažino skirtumą iki minimumo, o keturi iš eilės M. Bernso taškai leido švęsti pergalę „Suns“ komandai.

Penktąją pergalę iškovojo „Orlando Magic“ krepšininkai, svečiuose 109:103 (26:27, 28:26, 23:26, 32:24) įveikę „Atlanta Hawks“ ekipą.

„Magic“ (5 pergalės/1 pralaimėjimas) Dvaitas Hovardas pelnė 29 taškus ir atkovojo 11 kamuolių, Rašardas Luisas surinko 25 taškus ir po krepšiais sugriebė 8 kamuolius, Kortnis Li įmetė 13 taškų, o Keitas Bogansas pridėjo 12 taškų.

„Hawks“ (4/3) ekipoje Džo Džonsonas surinko 26 taškus, Ronaldas Murėjus pelnė 14 taškų, Džošas Smitas, Elas Horfordas (11 atk. kam.) ir Maikas Bibis įmetė po 13 taškų.

Pirmadienio rungtynių rezultatai:

„Atlanta Hawks“ – „Orlando Magic“ 103:109 (27:26, 26:28, 26:23, 24:32)

„New Jersey Nets“„New York Knicks“ 106:114 (29:36, 29:31, 19:26, 29:21)

„Phoenix Suns“ – „Charlotte Bobcats“ 111:108, po 2 pratęsimų (28:15, 27:33, 18:21, 21:25; 8:8, 9:6)

„Sacramento Kings“„Portland Trail Blazers“ 98:112 (19:27, 31:30, 26:23, 22:32).