Asta Klimienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Asta Klimienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Asta Klimienė“.

Pajūryje augalai jau nubudo – botanikai sunerimę

Nors už lango vis dar sniegas, o ir vėjas pučia ne pats šilčiausias, pajūryje dvelkia pavasariu – įvairūs krūmai jau krauna pumpurus, net kačiukai sprogsta. Žmonėms gražu, tačiau botanikai sako, kad dėl vis šiltėjančių žiemų, toks ankstyvas augalų nubudimas šiems labai kenkia, o neprižiūrėtas toks ankstuolis dažnai gali ir nudžiūti. Nepaisant, kad sninga, botanikė Asta rodo jau prasidėjusį pavasarį Klaipėdos universiteto Botanikos sode.  „Matome, jau pirmieji pumpuriukai.

Siūloma išsinuomoti Kalėdų eglutę vazone: ją grąžinus, atgausite pusę sumos

Klaipėdos botanikos sodas siūlo Kalėdų eglutes ne pirkti nukirstas, o išsinuomoti eglutę vazone. Po švenčių ją grąžinus, pusę už nuomą sumokėtos sumos botanikai atiduos. Tačiau kartais taip pasielgti nekyla rankos – eglutes išsinomavę žmonės įsivaizduoja taip saugantys gamtą, tačiau grąžina jas suniokotas bei nudžiuvusias ir numirusias. Klaipėdos Botanikos sode laikinų namų laukia du šimtai vazonuose pūpsančių eglučių. Visas jas galima išsinuomoti Kalėdoms.
Aktualijos 2022-11-24
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų