ascoli

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ascoli“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ascoli“.

Ilgametis „Roma“ narys: komanda parodė, kad nėra nieko neįmanomo

Tomas Švedkauskas – ilgametis „Roma“ narys. Lietuvis treniravosi su tokiais futbolininkais kaip Francesco Totti ar Daniele De Rossi. Šiemet 23-ejų vartininkas grįžo į Lietuvą ir UEFA Čempionų lygos ketvirtfinalyje aistringai sirgo už buvusius komandos draugus. Įspūdingos rungtynės „Roma“ pirmąjį ketvirtfinalio mačą svečiuose „Barcelona“ komandai pralaimėjo 1:4, bet atsigriebė namie.
2018-04-11

„Serie B“ – Mariaus Adamonio atremtas 11 metrų baudinys

Marius Adamonis atrėmė 11 metrų baudinį, o 20-mečio vartininko „Salernitana“ namie sužaidė lygiosiomis su „Ascoli“ futbolininkais – 0:0. M. Adamonis žaidė visas rungtynes, o 25-ąją minutę atrėmė 11 metrų baudinį, kurį bandė realizuoti Lorenzo Rosseti. „Salernitana“ (9 taškai) užima 16-ąją „Serie B“ poziciją, „Ascoli“ (8 tšk.) – 17-ąją.
2017-10-07

„Juventus“ auklėtinis Vykintas Slivka: Turino komandą Italijoje palaikys ne visi

Šeštadienį UEFA Čempionų lygos finale Kardife susitiks Turino „Juventus“ ir Madrido „Real“. Italijos čempionai Lietuvoje turės aistringą sirgalių – „Juventus“ akademijos auklėtinį 22-ejų Vykintą Slivką. Realus pratęsimo ir baudinių scenarijus – Vykintai, Čempionų lygos finalo laukiame visi. Tačiau, manau, tu ypač. Neklystu? – Taip, iš tikrųjų, labai nekantrauju. Bus įdomu pažiūrėti. Šįkart finalas, sakyčiau, klasiškas. Noriu sužinoti, kaip, kas ir ką.
2017-06-02

T. Danilevičius: „Apsilankysiu bažnyčioje ir valgysiu daugiau daržovių“

Rezultatyviausiam visų laikų Lietuvos rinktinės futbolininkui Tomui Danilevičiui šį sezoną Italijoje niekaip nepavyksta nuginkluoti varžovų vartininkų. Nepaisant to, futbolininkas nepraranda optimizmo.
2009-01-20

Aštuntasis T. Danilevičiaus įvartis Italijos antrajame divizione

Aštuntąjį įvartį Italijos antrajame futbolo divizione pelnė Tomas Danilevičius, o keturioliktą vietą 22 ekipų turnyre užimantis lietuvio „Grosseto“ (46 tšk.) klubas šeštadienį XXXIX turo rungtynėse namuose 3:0 (3:0) sutriuškino ketvirtojoje pozicijoje esančią „Bologna“ (75 tšk.) vienuolikę. Iki 77-os minutės žaidęs puolėjas iš Lietuvos pasižymėjo 36-ą minutę, padidindamas šeimininkų persvarą iki 2:0. Dar po įvartį nugalėtojams pelnė Agostino Garofalo (7 min.) ir Luigi Consonni (39 min.
2008-05-11

M. Stankevičiaus komandos pergalė atidėtose Italijos antrojo futbolo diviziono rungtynėse

Šešioliktą pergalę 27-ose Italijos antrojo futbolo diviziono (Serie B) rungtynėse iškovojo ir į penktą vietą 22 komandų turnyre pakilo „Brescia“ (53 tšk.) ekipa su Mariumi Stankevičiumi. Antradienį atidėtame susitikime „Brescia“ futbolininkai svečiuose 1:0 (0:0) įveikė dešimtojoje pozicijoje esančią „Ascoli“ (37 tšk.) vienuolikę. Lietuvis žaidė visą mačą, o pergalingą įvartį įmušė Andrea Caracciolo (58 min.). Tomo Danilevičiaus „Grosseto“ ekipa su 28 taškais yra penkiolikta.