arūnas purvainis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arūnas purvainis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arūnas purvainis“.

Purvainio viešus pasisakymus Teisėjų taryba perdavė vertinti savo komitetams

Kauno apylinkės teismo pirmininko Arūno Purvainio pasisakymus apie Seimo komisijos išvadas Valstybės saugumo departamento (VSD) pranešėjo istorijoje vertins du Teisėjų tarybos komitetai. A. Purvainio viešų pasisakymų vertinimą inicijavo Teisėjų tarybos pirmininkė Sigita Rudėnaitė. Išklausiusi tarybos narių argumentus, ji trečiadienio posėdyje pasiūlė atidėti klausimo svarstymą bei perduoti jį Komunikacijos ir Teisės aktų projektų rengimo ir vertinimo komitetams.

Teisėjų taryba vertins Kauno apylinkės teismo pirmininko Purvainio pasisakymus

Teisėjų taryba trečiadienį vertins viešus Kauno apylinkės teismo pirmininko Arūno Purvainio pasisakymus apie Seimo komisijos išvadas Valstybės saugumo departamento (VSD) pranešėjo istorijoje. Kaip BNS nurodė apylinkės teismo atstovė Tautvilė Merkevičiūtė, klausimas bus nagrinėjamas atvirame posėdyje, tačiau Teisėjų taryba gali nuspręsti A. Purvainio pasisakymus vertinti uždarai. Teismo pirmininko viešų pasisakymų vertinimą inicijavo Teisėjų tarybos pirmininkė Sigita Rudėnaitė.
Aktualijos 2024-04-10

Teisėjas Arūnas Purvainis – apie nusikaltėlių portretus ir nerimą keliančias tendencijas

Kauno apylinkės teismo pirmininkas Arūnas Purvainis interviu su naujienų portalu tv3.lt pasidžiaugė, kad bendrai bylų mažėja, tačiau išskyrė ir nusikaltimų sritis, kurios kelia didžiausią susirūpinimą bei kuriose nesimato teigiamų pokyčių. Per pokalbį teismo pirmininkas apibendrino nusikalstamumo tendencijas, akcentavo, kokias bylas išnagrinėti įprastai būna sunkiausia bei žodžiais „nupiešė“ įvairius nusikaltimus vykdančių asmenų portretus.

Tvirkintojas Ulvidas gastroliuoja po užsienį: „Manęs niekas neieško, visur einu ir niekam neįdomus“

Nepilnamečių mergaičių tvirkinimu kaltinamas Algimantas Ulvidas ir toliau laisvas keliauja po užsienį. Ir nors jam jau už akių skirtas suėmimas, Ulvidas skraido lėktuvais ir visiškai nesislapsto. Užsienio valstybių niekaip nepasiekia Lietuvos teisėsaugos žadėtas Europos arešto orderis. Tad nuogybes kaunietis dabar laisvai demonstruoja Danijoje ir toliau vedžioja Lietuvos teisėsaugą už nosies. „Mes prieš mėnesį kalbėjom ir sakiau, dalinausi planais.

Kaimynės įkaitais tapo Kauno daugiabučio gyventojai: ji kaupia atliekas, o tarakonai veržiasi į kitus butus

Vieno Kauno daugiabučio gyventojai tapo kaimynės įkaitais. Moteris visą butą prigrūdo įvairiausių atliekų ir pavertė jį sąvartynu. Vimdo ir iš jo sklindanti smarvė, ir šimtais besiveržiantys tarakonai. Kenkėjai braunasi ne tik į kaimynų butus, bet jau ropoja ir lauke. Gyventojai nebežino, kaip su šia bėda kovoti, sako, yra palikti likimo valiai.

Vaikų tvirkinimu kaltinamas kaunietis kraustosi gyventi kitur: jo būstą žmonės apmėtė kiaušiniais

Teismas nusprendė nebeprileisti prie paauglių nepilnamečių tvirkinimu įtarimiamo Kauno moksleivių mentoriaus ir jam skyrė 90 parų areštą. Tiesa, kada pagarsėjęs jaunimo mokytojas atsidurs už grotų – nežinia, mat jis teismo sprendimą dar gali skųsti. O teismuose jis dabar prisistato auka, į posėdžius atėjo sugipsuota ranka, sako, kad ją gatvėje sulaužė užpuolikai.

Kaune viešėjusį karo pilotų instruktorių iš Peru apvogęs kaunietis stos prieš teismą

Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokuroras Arūnas Purvainis per tris dienas - pagreitinto proceso tvarka - perdavė teismui nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje 26 m. kaunietis J. L. kaltinamas apvogęs Kaune viešėjusį Peru Respublikos pilietį, pulkininką Pastor De La Puente Alejandro. Šių metų kovo pradžioje Kaune viešėjęs ir mokymuose dalyvavęs pulkininkas iš Peru Respublikos pametė piniginę vienoje iš ,,Akropolyje“ esančių picerijų.
Kriminalai 2013-03-12

Prieš teismą ne pirmą kartą stos kompromituojančią vaizdo medžiagą grasinęs paviešinti kaunietis

Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokuroras Arūnas Purvainis teismui perdavė septynis kartus praeityje teisto kauniečio G. T. baudžiamąją bylą, kurioje jis kaltinimas turto prievartavimu, sukčiavimu, neteisėtu disponavimu elektronine mokėjimo priemone ir jos panaudojimu.
Kriminalai 2013-01-23
Į viršų