arūnas martinkevičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arūnas martinkevičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arūnas martinkevičius“.

SBA baldų įmonių pardavimai pernai augo 8 proc. iki 389 mln. eurų

Verslininko Arūno Martinkevičiaus valdomos SBA grupės baldų įmonių pardavimai pernai augo 8 proc. iki 389 mln. eurų (2021 metais – 361 mln. eurų). Daugiausiai įtakos tam turėjo dėl žaliavų ir energijos kainų didėjusi gaminių savikaina, pranešė SBA.  SBA viceprezidentas Egidijus Valentinavičius sako, kad investicijos į baldų sektorių pernai augo 1,5 karto iki 72 mln. eurų ir buvo didžiausios grupės istorijoje.
2023-01-30

„Vakarų medienos grupės“ savininkas Sigitas Paulauskas valdžiai rodo lenkų, vokiečių pavyzdžius: „Kodėl mes negalim?“

Stambusis verslas ant stalo valdžiai deda prašymus, kokių nori kompensacijų už į bankrotą varančias elektros ir dujų kainas. Vieni iš biudžeto prašo konkrečia suma padengti dalį elektros kainos, kiti – netgi deginti daugiau mazuto, kad tik būsimos sąskaitos būtų mažesnės. Dalis valdančiųjų artėjantį šildymo sezoną verslui jau lygina su cunamio banga, tačiau dalyti subsidijų ir toliau nežada. O šalies ekonomikos kreivė antrąjį ketvirtį jau pakrypo žemyn.

SBA vadovas Arūnas Martinkevičius: nėra kito pasirinkimo, tik skirti pinigų verslui

Jeigu šitaip išaugus elektros ir dujų kainoms Vyriausybė nepasiskolins ir neduos mokesčių mokėtojų pinigų verslui, tuomet jis stabdys veiklą ir atleis darbuotojus. Dėl to valstybės biudžetas turės dar daugiau problemų. Taip yra įsitikinęs SBA grupės prezidentas Arūnas Martinkevičius. Ketvirtadienį vykusiame Seimo Biudžeto ir finansų komiteto posėdyje jis sakė nematantis kitos išeities, kaip tik paremti verslą dėl pabrangusių energetikos išteklių.
2022-09-08

Paskelbti turtingiausi Lietuvos žmonės

Virš 2 mln. eurų turtą yra sukaupę net virš 500 lietuvių, skelbia žurnalas „TOP 500”. Nors pirma vieta turtingiausiųjų sąraše jau kelis metus nepajudinama ir priklauso vieninteliam šalies milijardieriui, turtingiausiųjų trejetuke – naujas veidas. Šiandieną prekyboje pasirodęs žurnalas „TOP 500” atskleidžia, kas gi tie Lietuvos turtingiausieji. Trisdešimtuke galima išvysti ne vieną pažįstamą pavardę.
2017-12-01

TOP 10: turtingiausi Lietuvos žmonės

Šių žmonių pavardės puikiai žinomos net tiems, kurie per daug nesidomi verslu. Nors daugelis jų vengia viešumos, tačiau mažiausiai kartą metuose jų pavardės plačiai nuskamba per visą Lietuvą. O priežastis – itin paprasta. Jie turtingiausi Lietuvos žmonės. Susipažinkite, su didžiausius turtus valdančiais Lietuvos žmonėmis, kuriuos paskelbė žurnalas „IQ Top“. Turtingiausių Lietuvos žmonių dešimtukas: 1. Nerijus Numavičius, VP grupės valdybos pirmininkas – 1,3 mlrd.

Kas valdo Klaipėdos įmones?

Tik nedidelė dalis uostamiestyje veikiančių įmonių priklauso klaipėdiečiams verslininkams. Greta įvairių užsienio šalių kapitalo uostamiestyje gana stipriai yra įsitvirtinę kauniečiai, taip pat verslininkai iš sostinės, rašo „Vakarų ekspresas“. Kai kuriems verslininkams klausimas, ar jų įmonės savininkai yra klaipėdiečiai, skamba provincialiai. Tačiau viešųjų ryšių ekspertai sako, kapitalo kilmė tampa itin svarbia tada, kai įmonė teikia nemonopolines paslaugas arba prekes vietinei rinkai.
2008-03-19

Koncerno SBA verslotvarkoje - paradoksai

Kasmet apie savo veiklos pergrupavimą skelbianti SBA grupė neišbrenda iš nuostolių - grupės įmonės ramsto viena kitą paskolomis, moka duoklę pagrindiniam akcininkui pirkimo-pardavimo maržų ar apmokėjimų už konsultavimo paslaugas pavidalu ir geriausiu atveju skaičiuoja simbolinius pelnus.
2008-03-03

„MG Baltic“ vadovas remiamas prie sienos

„MG Baltic“ prezidentą Darių Mockų užgriuvo nemalonių kaltinimų lavina. Prie vieno „Vilniaus prekybos“ vadovų Žilvino Marcinkevičiaus įtarimų, kad D. Mockus susijęs su Rusijos slaptosiomis tarnybomis, prisijungė ir koncernas SBA, rašo „Lietuvos rytas“. Vieno "Vilniaus prekybos" vadovų Žilvino Marcinkevičiaus žodžiai, jog kurti nacionalinį investuotoją trukdo koncernas "MG Baltic", o jo prezidentas Darius Mockus susijęs su Rusijos slaptosiomis tarnybomis, sukėlė sprogimą.

Turtingiausias žmogus Lietuvoje - "Vilniaus prekybos" akcininkas N. Numavičius

Didžiausią Baltijos šalyse mažmeninės prekybos tinklą valdančios bendrovės "Vilniaus prekyba" akcininkas Nerijus Numavičius yra turtingiausias žmogus Lietuvoje. Žurnalo "Veidas" sudarytame turtingiausių Lietuvos žmonių trisdešimtuke N.Numavičius vėl aplenkė kitus verslininkus. "Amžiaus paslaptis", pasak "Veido", lieka ir tai, kokiomis dalimis dešimt "Vilniaus prekybos" grupės akcininkų dalijasi šios Lietuvos verslo lyderės akcijas.
2007-06-28

Koncernas SBA sukirto rankas su "MicroLink"

Kauno koncernas SBA, valdantis 23 įmones, diegia pažangiausiomis technologijomis pagrįstą valdymo sistemą ir šioms reikmėms skiria 10 mln. litų. Pirmadienio (06.30) vakarą "Crowne Plaza Vilnius" viešbučio 16-ajame aukšte koncernas SBA pasirašė sutartį su "MicroLink" įmone Lietuvoje "MicroLink Netcoms" dėl verslo valdymo sistemos "mySAP" įdiegimo koncerne bei jo valdomose baldų gamybos ir prekybos įmonėse. Minėtos sistemos diegimas užtruks dvejus metus.
2003-07-01
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų