arūnas bižokas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arūnas bižokas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arūnas bižokas“.

Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova šeštą kartą laimėjo šokių varžybas Anglijoje

Penktadienį Anglijoje baigėsi prestižiškiausias sportinių šokių turnyras pasaulyje "Blackpool Dance Festival - 2015", kuriame jau šeštą kartą iš eilės profesionalų standartinių šokių varžybose triumfavo šešiskart pasaulio čempionai, Jungtinėms Amerikos Valstijoms atstovaujantys Arūnas Bižokas ir Katiuša Demidova.
2015-05-30

A. Bižokas ir K. Demidova apgynė pasaulio profesionalų čempionų titulą

Lietuvis Arūnas Bižokas ir rusė Katiuša Demidova apgynė pasaulio profesionalų klasikinių sportinių šokių čempionų titulą. JAV atstovaujantys šokėjai triumfavo Kanadoje vykusiose planetos pirmenybėse. Sidabrą iškovojo Italijos pora – buvusi ilgametė A. Bižoko partnerė mėgėjų varžybose lietuvė Edita Daniūtė ir italas Mirko Gozzoli. Bronza atiteko JAV atstovams Victorui Fungui ir Anastasijai Muravjovai.
2010-10-04

A. Bižoko pora laimėjo varžybas Anglijoje

Anglijoje, Blekpulo mieste, vykusio 85-ojo prestižinio sportinių šokių festivalio profesionalų klasikinių šokių varžybose triumfavo JAV atstovai – lietuvis Arūnas Bižokas ir rusė Katiuša Demidova. Antrąją vietą užėmė Italijos pora – buvusi ilgametė A. Bižoko partnerė mėgėjų varžybose lietuvė Edita Daniūtė su italu Mirko Gozzoliu. A. Bižokas su K. Demidova šoka nuo 2007 metų spalio, o E. Daniūtė su M. Gozoliu – nuo praėjusių metų spalio.
2010-06-07

A. Bižoko duetas pralenkė E. Daniūtės porą

Prestižinio atvirojo Jungtinės Karalystės sportinių šokių čempionato profesionalų klasikinių šokių varžybose trečiadienį lietuvė Edita Daniūtė su italu Mirko Gozzoli užėmė antrąją vietą. Tai buvo pirmosios šios Italijai atstovaujančios poros varžybos. E. Daniūtė su daugkartiniu pasaulio mėgėjų ir profesionalų čempionu treniruotis pradėjo praėjusių metų spalį. Nugalėjo buvęs ilgametis E. Daniūtės partneris mėgėjų varžybose Arūnas Bižokas su Katiuša Demidova.
2010-01-21

D. Vėželis ir L. Chatkevičiūtė pasaulio sporto žaidynėse - ketvirti

Taivane vykstančių pasaulio sporto žaidynių sportinių šokių varžybų klasikinių šokių programoje Lietuvos čempionai Kauno "Sūkurio" šokėjai Donatas Vėželis ir Lina Chatkevičiūtė užėmė ketvirtąją vietą. Nugalėjo italai Paolas Boskas (Paolo Bosco) ir Silvija Piton (Sylvia Pitton). Finale dar šoko Vokietijos, Rusijos, Lenkijos ir Bulgarijos poros. Iš viso varžybose dalyvavo 24 poros.
2009-07-26

Buvę partneriai Arūnas Bižokas ir Edita Daniūtė tapo varžovais

Anglijoje, Blekpulo mieste, vykusio 84-ojo prestižinio sportinių šokių festivalio profesionalų klasikinių šokių varžybose penktadienį Lietuvos atstovai Edita Daniūtė ir italas Andželas Madonija (Angelo Madonia) užėmė aštuntąją vietą. Buvęs E. Daniūtės partneris mėgėjų varžybose Arūnas Bižokas su ruse Katiuša Demidova, kaip ir pernai, užėmė antrąją vietą.
2009-05-30

Šokėjai A. Bižokas ir K. Demidova laimėjo varžybas Anglijoje

Anglijoje vykusių sportinių šokių profesionalų varžybų „Imperial 2009“ nugalėtojais klasikinių šokių programoje tapo JAV atstovai - lietuvis Arūnas Bižokas ir rusė Katiuša Demidova. Antrąją vietą užėmė Anglijos šokėjai - Vorenas (Warren) ir Kristi Boisai (Boyce), o treti buvo kiti JAV atstovai - Michailas Avdejevas ir Anastasija Muravjova. Taip pat JAV atstovaujantys moldavas Germanas Mustukas (Gherman Mustuc) ir lietuvė Iveta Lukošiūtė užėmė šeštąją vietą. Varžybose dalyvavo 43 poros.
2009-05-22

A. Bižokas ir K. Demidova varžybose Japonijoje – antri

Atvirojo Azijos sportinių šokių čempionato profesionalų klasikinių šokių varžybose lietuvis Arūnas Bižokas su JAV gyvenančia ruse Katiuša Demidova užėmė antrąją vietą. Nugalėjo italai Mirkas Gocolis  ir Alesija Beti. Trečiąją vietą užėmė anglai Džonatanas Vilkinsas  ir Heizel Niuberi.
2009-02-27

Nusileido tik italams

Prestižinio atvirojo Jungtinės Karalystės sportinių šokių čempionato profesionalų klasikinių šokių varžybose lietuvis Arūnas Bižokas su ruse Katiuša Demidova užėmė antrąją vietą. Nugalėjo italai Mirko Gozzoli ir Alessia Betti. Ketvirtfinalyje taip pat šoko Jungtinėms Amerikos Valstijoms atstovaujantys lietuvis Linas Koreiva ir latvė Lienė Apalė bei moldavas Ghermanas Mustucas ir lietuvė Iveta Lukošiūtė.
2009-01-24

A. Bižokas – pasaulio vicečempionas!

Bonoje (Vokietija) vykusiame pasaulio profesionalų sportinių šokių čempionate klasikinių šokių programoje lietuvis Arūnas Bižokas su JAV gyvenančia ruse Katiuša Demidova užėmė antrąją vietą. JAV atstovaujanti pora nusileido tik italams Mirkui Gocoliui ir Alesijai Beti. Trečiąją vietą užėmė kita JAV pora - Viktoras Fungas ir Ana Miched. Ketvirti liko italai Domenikas Soalė ir Džoja Čerazoli. Čempionate dalyvavo 41 pora iš 25 šalių. A. Bižokas su K. Demidova šoka nuo 2007 metų spalio.