artiomas pustovijus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „artiomas pustovijus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „artiomas pustovijus“.

Ispanijos lygoje – Eimanto Bendžiaus sėkmingas pasirodymas

Ispanijos krepšinio lygos rungtynėse San Sebastiano „Rio Natura Monbus“ (2/1) ekipa su Eimantu Bendžiumi namuose 77:68 (23:7, 19:29, 17:16, 18:16) nugalėjo Sauliaus Kulviečio atstovaujamą Badalonos „Joventut“ (0/2) klubą. E.Bendžius prie savo komandos pergalės prisidėjo 10 taškų (3/5 dvit., 1/3 trit., 1/4 baud.), 7 atkovotais kamuoliais ir 4 išprovokuotomis pražangomis. Jis žaidė 19 minučių ir spėjo surinkti 13 naudingumo balų.
2017-10-08

Jonas Valančiūnas: neatsipalaidavome, nes prieš tai turėjome skaudžių pamokų

Lietuvos krepšinio rinktinė sutriuškino ukrainiečius, o pirmuoju smuiku griežė Jonas Valančiūnas. Vidurio puolėjas pelnė 22 taškus ir atkovojo 14 kamuolių. – Jonai, komanda įsiklausė į trenerio žodžius ir nuo pirmųjų sekundžių paėmė varžovus už gerklės, nė kiek neatsipalaidavo. – Jau turėjome skaudžių pamokų, kai atsipalaiduodavome. Ypač trečiajame kėlinyje. Mūsų pagrindinis tikslas buvo susikocentruoti ir vienodai žaisti 40 minučių.
2017-09-05

Lietuvių grupėje italai žygiuoja be pralaimėjimų

Šeštadienį antrąją pergalę iškovojo italai. Jie laimėjo abejas pirmąsias B grupės rungtynes. Sekmadienį su italais žais lietuviai. Italijos rinktinė 78:66 (16:19, 27:14, 16:15, 19:18) nugalėjo ukrainiečius. Pastarieji po pirmojo kėlinio pirmavo 19:16, bet italai antrajame perėmė iniciatyvą. Jie po ketvirčio buvo priekyje 43:33. Ukrainiečiai ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo priartėję 58:62, bet tada italai spurtavo 13:0 (75:58) ir jų pergalė klausimų nebekėlė.