arnoldas jurgaitis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arnoldas jurgaitis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arnoldas jurgaitis“.

Lietuvė pasaulio landšaftinio šaudymo iš lanko čempionate pagerino tris planetos rekordus

Estijoje surengtame pasaulio landšaftinio šaudymo iš lanko čempionate spindėjo Lietuvos atstovai. Lietuvių sąskaitoje – ne tik penki medaliai, bet ir trys pasaulio rekordai.   Tai buvo labai laukiamas čempionatas, nes jis du kartus buvo atidėtas dėl COVID-19 pandemijos. Iš viso Lietuvai atstovavo 19 šaudymo iš lanko entuziastų iš keturių skirtingų klubų. Renginyje lietuviai galėjo išbandyti akies taiklumą su kolegomis iš viso pasaulio.
2022-08-17

Lietuvos lankininkai sostinėje pradėjo žiemos sezoną

Vilniaus miesto pirmenybių varžybomis savaitgalį buvo pažymėtas Lietuvos lankininkų žiemos sezono atidarymas. Varžybose dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos bei svečiai iš Latvijos ir Ispanijos. Olimpinių lankų vyrų grupėje pirmąją vietą iškovojo šiaulietis Kostas Šliauteris (113 taškų), aplenkęs latvius Jevgenijų Lipinį bei Eduardą Lapsinį. Moterų šaudančių olimpiniais lankais nugalėtoja tapo vilnietė Ringa Baltrušaitė.
2007-11-20

Lietuvos lankininkų sėkmė Latvijoje

Savaitgalį atvirajame Latvijos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionate Lietuvos šauliai iškovojo šešis medalius.Olimpinių lankų grupėje pirmą vietą užėmė Lietuvos čempionas ir rekordininkas Tomas Kučinskas (1136 taškai). Jis pagerino du Lietuvos rekordus: pratime šaudant iš 25 m (25 m Ruond) išmušė 561-ą tašką ir pratime šaudant iš 18 m (18m Round) - 575-is taškus. Pastarasis rezultatas - pirmą kartą T.Kučinsko įvykdytas didmeistrio (tarptautinės klasės sporto meistro) normatyvas.
2007-03-05

Šaudymo iš lanko atstovai savaitgalį medalius dalijosi Šiauliuose

Savaitgalį Šiauliuose vyko Lietuvos uždarų patalpų šaudymo iš lanko čempionatas. Olimpinių lankų, moterų grupėje Lietuvos čempione tapo vilnietė Ringa Baltrušaitė aplenkusi vilnietę Liną Baranauskaitę bei trečiojoje pozicijoje likusią kaunietę Jurgitą Matušaitienę. Vyrų grupėje taikliausias buvo vilnietis Tomas Kučinskas. Sidabro medalis atiteko kauniečiui Arvydui Čepulioniui, bronza - uostamiesčio atstovui Taurūnui Lubiui.