arnas adomavičius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arnas adomavičius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arnas adomavičius“.

„Rytas-2“ susigrąžino iš Slovakijos Arną Adomavičių

Arnas Adomavičius grįžta į Lietuvą, gynėjas vėl apsivilks Vilniaus „Ryto-2“ marškinėlius, oficialiai pranešė sostinės klubas. 24-ąjį gimtadienį šiandien minintis vilnietis sezoną pradėjo Slovakijoje, kur aukščiausioje lygoje atstovavo Bratislavos „Inter“ bei per vidutiniškai 26 minutes fiksavo 9,5 taško, 3,4 atkovoto kamuolio, 2,5 rezultatyvaus perdavimo ir 9,6 naudingumo balo statistiką.
2024-02-03

Jonavos klubą papildys Adomavičius

Jonavos „CBet“ klubas patvirtino, kad pasiekė susitarimą su 23-jų metų gynėju iš sostinės Arnu Adomavičiumi. Jis į Lietuvos krepšinio lygą („Betsafe-LKL“) kabinosi pastaruosius tris sezonus iš eilės, tačiau visų jų metu gynėjas grįždavo rungtyniauti į Vilniaus „Ryto-2“ komandą Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybėse. Virginijus Šeškus „CBet” ekipoje 193 cm atakuojančiam gynėjui suteiks dar vieną progą atsiskleisti stipriausioje šalies lygoje.
2023-08-10

Prienų komanda pasipildė dar dviem perspektyviais krepšininkais

Prienų „Labas GAS“ komanda pasipildė dar dviem perspektyviais krepšininkais. Artėjančiame sezone už klubą rungtyniaus Arnas Adomavičius ir Klaidas Metrikis. Skelbiama, kad su sportininkais pasirašyti vienerių metų kontraktai. 22-ejų 193 cm ūgio A. Adomavičius praėjusį sezoną priklausė Vilniaus „Ryto” komandai, tačiau ten negavęs pakankamai žaidimo minučių pagal dvigubos licencijos taisyklę buvo apsivilkęs ir Vilniaus „Perlo energijos” marškinėlius.
2022-08-16

Žaidėjus taupęs „Rytas“ pastatė dzūkus į labai nepatogią padėtį

Vilniaus „Rytas“ (27/7) tęsia užtikrintą finišą LKL reguliariajame sezone. Sostinės klubas namuose 92:79 (24:17, 15:24, 24:16, 29:22) nugalėjo Alytaus „Dzūkiją“ (11/24). Šeimininkai jau anksčiau buvo garantuoti dėl antrosios pozicijos turnyrinėje lentelėje, o aukščiau kilti negali. Vilniečiai ketvirtadienį leido pailsėti Ivanui Buvai ir Mindaugui Girdžiūnui. Jie rungtynėms nebuvo registruoti, o nuo suolo nepakilo ir Lukas Uleckas su Gyčiu Radzevičiumi.
2021-05-06

Europos čempionate – antroji iš eilės dramatiška 18-mečių pergalė

Latvijoje vykstančiame Europos jaunių (U18) vaikinų krepšinio čempionate antrąją pergalę iškovojo Lietuvos rinktinė. Gedimino Petrausko auklėtiniai 79:77 (16:20, 25:18, 16:18, 22:21) įveikė Juodkalnijos krepšininkus. Likus minutei iki susitikimo pabaigos, lietuviai turėjo septynių taškų deficitą, tačiau Rokas Jokubaitis dvitaškiu sumažino atsilikimą iki minimumo (76:77). Iš karto po to lietuviai perėmė kamuolį, o pergalingą tritaškį pataikė Simas Jarumbauskas.
2018-07-29

18-mečiai Europos čempionatą pradėjo dramatiška pergale

Lietuvos jaunių (U18) vaikinų rinktinė pergale pradėjo Europos čempionatą. Liepojoje surengtas D grupės rungtynes prieš Serbijos komandą Gedimino Petrausko auklėtiniai laimėjo 92:87 (21:21, 22:21, 15:29, 34:16). Taškas į tašką vykusiame mače varžovai grėsmingai nutolo trečiajame kėlinyje (49:60), kurį laimėjo 14-os taškų skirtumu. Tačiau lietuviai į tai atsakė dar galingesniu spurtu paskutiniame ketvirtyje ir išplėšė pergalę. Lietuva: Simas Jarumbauskas 19 tšk. (6 at. kam., 4 rez. perd.
2018-07-28

Išgarsintą varžovą pranokęs Rokas Jokubaitis: norėjau išmėginti jėgas su LaMelo

Rokas Jokubaitis įsiveržė į svetimą vakarėlį ir pasiglemžė didžiąją dalį jo dėmesio. Kauno „Žalgirio-2“ įžaidėjas buvo neabejotinai geriausias krepšininkas per brolių Ballų debiutines rungtynes Lietuvoje, o pagyrimus jam žarstė ir sirgaliai visame pasaulyje, ir mačą stebėję žurnalistai iš užsienio. 17-metis krepšininkas per 32 minutes pelnė 31 tašką, pataikydamas 10/16 dvitaškių ir 3/8 tritaškių.
2018-01-10

Įspūdingas Lietuvos šešiolikmečių vaikinų startas Europos krepšinio čempionate

Įspūdinga pergale Europos jaunučių (iki 16 metų) vaikinų krepšinio čempionatą Lenkijoje pradėjo Lietuvos rinktinė. Penktadienį pirmosiose keturių ekipų C grupės rungtynėse Manto Šerniaus treniruojami šešiolikmečiai net 50 taškų skirtumu – 96:46 (22:4, 18:19, 30:9, 26:14) – sutriuškino Bosnijos ir Hercegovinos bendraamžius. 15 taškų nugalėtojams pelnė Tomas Balčiūnas (14 atkovotų kamuolių), po 13 – Arnas Adomavičius ir Rokas Jokūbaitis, po 10 – Domantas Vilys ir Martynas Arlauskas.
2016-08-13

„Techasą“ palieka klubo prezidentas

Panevėžio „Techaso“ treneris Gintaras Leonavičius atskleidė, jog iš komandos traukiasi prezidentas Darius Gaudiešius. „Gerbiamas „Techaso“ klubo prezidentas Darius Gaudiešius dabar yra apsisprendimo kryžkelėje – ar remti dar komandą, ar ne. Kaip žinoma, pagrindinė priežastis yra ta, jog pagrindinis „Techaso“ rėmėjas yra įsižeidęs po vasaros pabaigoje įvykusio Savivaldybės kontrolierių audito.
2009-10-19

Panevėžio „Techasą“ paliks klubo lyderis

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate pergalingai startavo Panevėžio „Techaso“ krepšininkai. Išvykoje 73:68 (29:8, 20:23, 9:14, 15:23) jie palaužė Prienų „Rūdupio“ klubą. „Sėkmingai sužaidę pirmą rungtynių dalį susikrovėme nemažą persvarą. Tai visų pirma individualus Gyčio Sirutavičiaus indėlis. Varžovai nežaidė taip, kaip mes tikėjomės. Tačiau trečiame ir ketvirtame kėliniuose „Rūdupio“ komanda pradėjo diktuoti sąlygas.