arizonos wildcats

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „arizonos wildcats“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „arizonos wildcats“.

Ažuolas Tubelis žaidė rezultatyviai, bet komandos pergalei to nepakako

Retą nesėkmę NCAA pirmenybėse patyrė Arizonos „Wildcats“ (25/3) studentai, kurių gretose žaidžia Ąžuolas ir Tautvilas Tubeliai. Lietuvių atstovaujamas universitetas 63:79 (37:32, 26:47) nusileido Kolorado „Buffaloes“ (19/10) krepšininkams. T.Tubelis nežaidė, o Ą.Tubelis per 30 minučių pasižymėjo 15 taškų (4/10 dvit., 7/8 baud.), atkovojo 8 atšokusius, perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, padarė 2 klaidas ir kartą prasižengė.
2022-02-27

Staigmena neišmušė iš vėžių: Ąžuolas Tubelis prisidėjo prie pergalės NCAA pirmenybėse

Pergalę NCAA pirmenybėse į savo sąskaitą įsirašė Arizonos universiteto „Wildcats“ (17/2) krepšininkai, kurių gretose rungtyniauja broliai Tubeliai: Ąžuolas ir Tautvilas. Lietuvių atstovaujamas universitetas namuose 67:56 (32:32, 35:24) nukovė Arizonos valstijos universiteto „Sun Devils“ (6/12) komandą. Tautvilas nerungtyniavo šiose rungtynėse, o Ąžuolas per 21 minutę pasižymėjo 6 taškais (2/7 dvit., 0/2 trit., 2/2 baud.
2022-01-30

Nerimas iš už Atlanto: Ąžuolas Tubelis nebaigė rungtynių dėl traumos

Arizonos „Wildcats“ vienas lyderių Ąžuolas Tubelis nebaigė praėjusios nakties NCAA rungtynių. Aukštaūgis sužaidus tik septynias minutes patyrė pėdos traumą. Jis iškeliavo į rūbinę ir paskelbta, kad rungtynės į aikštę negrįš. Vėliau jis grįžo ant suolelio, o traumuota koja buvo patalpinta į įtvarą ir šaldoma. Per 7 minutes Ą.Tubelis pelnė 7 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit.) ir atkovojo 2 kamuolius.
2022-01-21

Įspūdingas Ąžuolo Tubelio pasirodymas NCAA – sukratė rekordinius 32 taškus

Ąžuolas Tubelis NCAA čempionate sužaidė geriausias karjeros rungtynes, o lietuvio atstovaujama Arizonos komanda 82:64 (34:31, 48:33) įveikė Jutos „Utes“ krepšininkus. Arizonos „Wildcats“ aukštaūgis per 36 minutes pelnė net 32 taškus (14/22 dvit., 0/2 trit., 4/6 baud.), atkovojo 8, perėmė 2 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir blokavo metimą. Krepšininkas pagerino NCAA ir visos karjeros karjeros taškų rekordą.
2022-01-16

Ąžuolas Tubelis „Wildcats“ pergalėje buvo arti trigubo dublio

Ąžuolas Tubelis NCAA rungtynėse kėsinosi į trigubą dublį. Arizonos „Wildcats“ aukštaūgis per 28 minutes pelnė 16 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baud.), atkovojo 8, perėmė 3 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus, bet 4 kartus suklydo ir kartą prasižengė. Aštuoni rezultatyvūs perdavimai yra lietuvio rekordas NCAA. Tautvilas Tubelis per minutę nieko nenuveikė. „Wildcats“ komanda rezultatu 101:76 (52:42, 49:34) įveikė Šiaurės Kolorado universiteto „Bears“ komandą.
2021-12-16

Galingai įdėjęs Ąžuolas Tubelis šventė pergalę NCAA

Ąžuolas Tubelis su Arizonos „Wildcats“ komanda šventė pergalę NCAA. Lietuvio klubas 90:65 (44:36, 46:29) įveikė Oregono „Beavers“ krepšininkus. Ą. Tubelis per 24 minutes pelnė 10 taškų (3/4 dvit., 0/1 trit., 4/5 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet 4 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė. Aukštaūgis dar pasižymėjo galingu dėjimu. Tautvilas Tubelis per vieną žaidimo minutę nieko nenuveikė.
2021-12-06

Pergalingose rungtynės Ąžuolas Tubelis pelnė 16 taškų

Ąžuolas Tubelis svariai prisidėjo prie Arizonos „Wildcats“ (4-0) pergalės NCAA turnyre Lietuvio klubas po pratęsimo 82:78 (40:33, 29:36, 13:9) palaužė Vičitos Valstijos universiteto „Shockers“ (3-1) komandą. Ą.Tubelis per 34 minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvit., 0/2 trit., 8/14 baud.), atkovojo 6 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, bet po dukart prasižengė ir suklydo. Tautvilas Tubelis aikštėje nepasirodė.
2021-11-21

Ąžuolas Tubelis draugiškame mače pasižymėjo galingu dėjimu

Ąžuolas Tubelis su Arizonos „Wildcats“ šventė pergalę draugiškose rungtynėse. Lietuvio klubas 96:50 (50:31, 46:19) sutriuškino Rytų Naujosios Meksikos universiteto „Greyhounds“ ekipą. Ą.Tubelis per 23 minutes pelnė 10 taškų (5/10 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2, perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė. Jis dar pasižymėjo galingu dėjimu.
2021-11-02

Tubelis antrą kartą iš eilės tapo savaitės MVP

Ąžuolas Tubelis antrą savaitę iš eilės tapo „Pac-12“ konferencijos savaitės krepšininku. Arizonos „Wildcats“ krepšininkas praėjusią savaitę rinko 12,5 taško, atkovojo po 12 kamuolių ir blokavo 1,5 metimo. 18 metų lietuvis mače prieš Vašingtono universiteto „Huskies“ pataikė pergalingą metimą likus žaisti penkioms sekundėms.
2021-03-02

NCAA – dar vienas sėkmingas Tubelio pasirodymas

Ąžuolas Tubelis NCAA surengė dar vieną sėkmingą pasirodymą ir su Arizonos „Wildcats“ šventė ketvirtą pergalę iš tiek pat galimų. Lietuvio klubas 85:60 sutriuškino Kalifornijos valstijos universiteto „Roadrunners“ ekipą. Ą.Tubelis per 19 minučių surinko 12 taškų (1/1 trit., 9/10 baud.), atkovojo 3, perėmė kamuolį, blokavo metimą, po dukart suklydo ir prasižengė. Tautvilas Tubelis žaidė dvi minutes, prametė tritaškį, atkovojo kamuolį ir kartą prasižengė.