Ąžuolas Tubelis su Arizonos „Wildcats“ šventė pergalę draugiškose rungtynėse. Lietuvio klubas 96:50 (50:31, 46:19) sutriuškino Rytų Naujosios Meksikos universiteto „Greyhounds“ ekipą.

Ą.Tubelis per 23 minutes pelnė 10 taškų (5/10 dvit., 0/3 trit.), atkovojo 2, perėmė 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Jis dar pasižymėjo galingu dėjimu.

Tuo tarpu Tautvilas Tubelis per 3 minutes pasižymėjo atkovotu kamuoliu, rezultatyviu perdavimu ir pražanga.

Arizonos komandai 18 taškų pelnė Bennedictas Mathurinas, po 14 įmetė Christianas Koloko, Justinas Kieras ir Kimas Aikenas.