antonas geraščenko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „antonas geraščenko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „antonas geraščenko“.

Ukrainos ministro patarėjas: „Gaudamas tokius pinigus, Putinas gali kariauti amžinai“

JAV Senatas ketvirtadienį patvirtino lendlizo programą Ukrainai, o Europos Sąjunga ruošia šeštąjį sankcijų Rusijai paketą. Tačiau atrodo, kad šių Vakarų valstybių pastangų maža. Anot Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjo Antono Geraščenkos, jo šalies ekonomika laikosi prasčiau nei Rusijos, o kasdien po milijardą eurų už parduodamas dujas ir naftą gaunantis Putinas gali kariauti amžinai.

Rusijos ataka pražudė 14-metį berniuką, Ukrainos valdininkas pareiškė: Putinai, tu esi žudikas!

Rusijai atakuojant Ukrainą, pranešama apie vietos civilių mirtis. Ukrainos vidaus reikalų ministro patarėjas Antonas Geraščenko patvirtino apie ketvirtadienį vykdytos atakos metu žuvusį 14-metį ukrainietį berniuką. „Viešinu Putino nužudyto Antono Tarasenko nuotrauką. Tegul visas pasaulis, tegul Rusija pasižiūri į šio nužudyto vaiko akis. Rusai, jums turėtų būti gėda, kad leidžiate Putinui žudyti vaikus!“ – savo „Facebook“ paskyroje skelbė A. Geraščenko.
2022-02-25

Ukrainos didvyrės tragedija: kaip iš herojės Nadija Savčenko tapo kaltinamąja

Šių metų kovo viduryje Ukrainos saugumas iškvietė į apklausą deputatę, Rusijoje kalintą karo lakūnę Nadiją Savčenko. Tuo metu ji negalėjo atvykti, nes buvo išvykusi į Strasbūrą, tačiau jau kovo 22-ąją ji buvo suimta parlamente. Kas pasikeitė, kad iš tautos herojų ji tapo kaltinamąją teroro išpuolio rengimu? Nežinoti, ko iš jos nori saugumiečiai ji tikrai ne negalėjo. Dar kovo 8-ąją buvo sulaikytas „Karininkų korpuso“ vadas, taip pat buvęs karo lakūnas, Vladimiras Rubanas.
2018-03-25

Ukraina ruošiasi statyti savo „Mannerheimo liniją“ nuo Rusijos

Ukrainos prezidentas Petro Porošenka nurodė Donecko srities administracijos vadovui Serhijui Tarutai laikinai perkelti administracijos biurą į Mariupolį, nurodoma oficialiajame prezidento tinklalapyje. „Ukrainos kariškių Mariupolyje didvyriškumo dėka padėtis mieste stabilizuota. Todėl manau, kad būtų tikslinga perkelti ten Donecko srities administracijos veiklą “, – pareiškė jis.
2014-06-13
Į viršų