anna malvina svennung

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anna malvina svennung“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anna malvina svennung“.

Irkluotoja Lina Šaltytė olimpinėse žaidynėse Rio de Žaneire užėmė keturioliktą vietą

Irkluotoja Lina Šaltytė Rio de Žaneiro olimpinių žaidynių akademinio irklavimo regatoje moterų vienvietininkių varžybose užėmė keturioliktą vietą, šeštadienį C finale (kova dėl 13-18 vietų) finišavusi antra. 29-erių metų Lietuvos sportininkė 2000 m distanciją įveikė per 7 minutes 30,380 sekundės.
2016-08-13

Irkluotoja Lina Šaltytė iškovojo kelialapį į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes

Prancūzijoje vykstančiame planetos irklavimo čempionate dar vieną kelialapį Lietuvai į Rio de Žaneiro olimpines žaidynes iškovojo vienvietininkė Lina Šaltytė. Sekmadienį B finale (dėl 7-12 vietų) irklavusi lietuvė 2000 m nuotolį įveikė per 7 minutes 27,30 sekundės ir, finišavusi antra, bendroje įskaitoje užėmė aštuntą vietą.