andy roddickas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andy roddickas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andy roddickas“.

Po pralaimėjimo A. Roddickas išmetė teniso raketes

Didžiausiai amerikiečių vilčiai Andy Roddickui (ATP 9) „US Open“ čempionatas baigėsi jau antrajame rate. Patyręs skaudų pralaimėjimą 6:3, 5:7, 3:6, 6:7 (4:7) serbui Janko Tipsarevičiui nusivylęs amerikietis po mačo demonstratyviai išmėtė savo raketes žiūrovams.
2010-09-02

Staigmenos „US Open“ turnyre: kovas jau baigė A. Roddickas ir T. Berdychas

Niujorke vykstančio „US Open“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 22,668 mln. JAV dolerių, vyrų vienetų varžybų pirmajame rate trečiadienį septintoji pasaulio raketė 24-erių metų čekas Tomašas Berdychas 6:7 (3-7), 4:6, 4:6 pralaimėjo 35-ąją vietą pasaulio reitinge užimančiam 30-mečiui prancūzui Michaeliui Llodrai. Mačas truko 2 val. 26 min. Prancūzijos tenisininkas antrajame rate susitiks su 54-ąja pasaulio rakete rumunu Victoru Hanescu.
2010-09-02

A. Roddickas Vimbldone sensacingai pralaimėjo Taivano atstovui

Londone (Didžioji Britanija) vykstančio Vimbldono teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 13,725 mln. svarų, vyrų vienetų varžybų aštuntfinalyje praėjusių metų šio turnyro finalininkas 27-erių metų amerikietis Andy's Roddickas (ATP 7) 6:4, 6:7 (3-7), 6:7 (4-7), 7:6 (7-5), 7:9 pralaimėjo 26-erių metų Taivano atstovui Yen-Hsun Lu (ATP 82). Mačas truko 4 val. 36 min. Yen-Hsun Lu tapo pirmuoju Azijos tenisininku nuo 1995 metų, patekusiu į „Grand Slam“ turnyro ketvirtfinalį.
2010-06-29

Prestižinį turnyrą JAV netikėtai laimėjo 31-ų metų kroatas I. Ljubičičius

Kalifornijoje, JAV, vykęs ATP „World Tour Masters 1000“ turnyras „Indian Wells“, kurio prizų fondą sudaro 3,645 mln. JAV dolerių, baigėsi staigmena – jo nugalėtoju tapo ne Rogeris Federeris, Novakas Djokovičius, Rafaelis Nadalis ar Andy‘s Murray‘us, o 31-ų metų veteranas Ivanas Ljubičičius. Kroatas, kuris ATP reitinge užėmė tik 26 vietą, finale po įnirtingos 2 val. 7 min.
2010-03-22

A. Murray‘ui atostogos toli nuo Lietuvos nepadėjo – jis pralaimėjo švedui

Didžiosios Britanijos pirmosios teniso raketės Andy Murray‘aus (ATP 4) taktika nepadėti savo šalies rinktinei per „Deviso taurės“ mačą su Lietuva nepasiteisino – 22-ejų metų britas šiąnakt suklupo ATP „World Tour Masters 1000“ turnyro „Indian Wells“ ketvirtfinalyje. A. Murray‘ų iš turnyro, kurio prizų fondą sudaro 3,645 mln. JAV dolerių, išmetė 25-erių metų švedas Robinas Soderlingas (ATP 7). Jis su savo varžovu susitvarkė per 1 val. 34 min.
2010-03-20

R. Berankis laimėjo, bet žais ne su A. Roddicku, o su R. Ginepriu

Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis iškopė į San Chosė mieste (JAV) vykstančio ATP „World Tour 250“ serijos turnyro „SAP Open“, kurio prizų fondą sudaro 531 tūkst. JAV dolerių, pagrindines vienetų varžybas.
2010-02-08

Dubajuje nugalėjo A. Roddickas

Dubajaus vyrų teniso turnyrą, kurio prizų fondą sudarė 1,4 mln. JAV dolerių, laimėjo amerikietis Andy Roddickas. Šeštoji turnyro raketė finale privertė pasiduoti ispaną Feliciano Lopezą rezultatu 6:7, 6:4, 6:2. Nugalėtojui atiteko 300 tūkst.
2008-03-08

Mirtinas smūgis korte

JAV tenisininkas Andy Roddickas, servuodamas kamuoliuką – regis, taip vadinamas jo padavimas? –  mažumėlę persistengė. Nors žiūrint šį vaizdo klipą sunku patikėti, kad taip nutiko iš tikrųjų, o ne pasistengus siužeto montuotojams, liudininkai tvirtina, kad visa tai - faktas, kurį patvirtintų daugybė žiūrovų.
2008-01-15

A.Roddickas nesunkiai pralaužė JAV turnyro pirmąjį barjerą

JAV vykstančiame atvirajame teniso turnyro pirmajame etape penktas pagal skirstymas amerikietis Andy Roddickas 7:6, 6:3, 6:3 nugalėjo tautietį Justiną Gimelstobą.A.Roddickas šį turnyrą laimėjo 2003 metais, o praėjusį sezoną dalyvavo pirmenybių finale. Jo varžovas 30 metų J.Gimelstobas pralaimėjo 9 šio sezono susitikimus.
2007-08-29

JAV tenisininkas apgynė Melburno turnyro nugalėtojo titulą

Melburne pasibaigusio aštuonių dalyvių "Kooyong Classic" teniso turnyro nugalėtojo titulą apgynė amerikietis Andy Roddickas, šeštadienį finale 6:2, 3:6, 6:3 nugalėjęs pajėgiausią planetos tenisininką bei 2005 metų šias varžybas laimėjusį šveicarą Roger`į Federerį. Tai buvo pirmoji JAV tenisininko pergalė prieš šveicarą nuo 2003 metų rugpjūčio mėnesio. Beje, paskutinį kartą pralaimėjimą kortuose R. Federeris buvo patyręs praėjusių metų rugpjūtyje - tuomet jį nugalėjo britas Andy Murray.