andy carrollas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andy carrollas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andy carrollas“.

Anglijos rinktinės vartininko klaida užkariauja internetą

Įtemptai dėl vietos Anglijos rinktinės starto sudėtyje kovojantis Joe Hartas dar kartą tapo internautų apkalbų objektu. Šįkart futbolo aistruoliai skalpuoja vartininką dėl jo klaidos „Premier“ lygos rungtynėse. J. Hartas 79-ąją mačo minutę nepagavo Xherdano Shaqiri smūgiuoto kamuolio, o prie jo pirmasis suskubo ir į vartų tinklą nukreipė Peteris Crouchas. Vis dėlto J. Harto komanda Londono „West Ham United“ namie su „Stoke City“ sužaidė 1:1. Rezultatą 90-ąją minutę išlygino Andy Carrollas.
2018-04-17

Čempionas pralaimėjo absoliučiam autsaideriui, „City“ mušė septynis

Šeštadienio pavakarę sužaistos dar penkerios Anglijos futbolo „Premier“ lygos rungtynės. Įspūdingiausi rezultatai užfiksuoti Londone ir Mančesteryje. Sostinės derbyje „Crystal Palace“ namie 2:1 (2:1) nubaudė šalies čempionus – Londono „Chelsea“. 11-ąją minutę kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Cesaras Azpilicueta. 18-ąją minutę rezultatą po kampinio išlygino Tiemoue Bakayoko. Pergalingą „Crystal Palace“ įvartį 45-ąją minutę įmušė traumą išsigydęs Wilfriedas Zaha.
2017-10-14

Varžovus be perstojo atakavusi „Chelsea“ pralaimėjo po šimto minučių kovos

Anglijos „Premier“ lygoje suklupo lyderė – Londono „Chelsea“. Ji savo stadione sensacingai 1:2 (1:2) pralaimėjo to paties miesto „Crystal Palace“. Pirmojo lygos lyderių įvarčio ilgai laukti nereikėjo. 5-ąją minutę po Edeno Hazardo perdavimo iš kelių metrų kamuolį į vartus nukreipė laivas likęs Cescas Fabregas. Ispano smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą ir atsidūrė vartų tinkle (1:0). Tai leido Londono komandai atsipalaiduoti. Be reikalo.
2017-04-01

„Liverpool“ puolėjas A. Carrollas sezoną praleis „West Ham United“

Anglijos rinktinės ir „Liverpool“ ekipos puolėjas Andy Carrollas 2012/2013 metų futbolo sezoną praleis „West Ham United“ ekipoje.  Paskutinę  vasaros žaidėjų perėjimo dieną klubai susitarė dėl futbolininko nuomos. BBC teigia, kad 23 metų futbolininkas neturėjo kitos išeities. „Liverpool“ treneris Brendanas Rodgersas nematė žaidėjo  startinėje sudėtyje, todėl ne kartą sakė, jog futbolininkui geriau palikti klubą. „Džiaugiuosi, kad Weshamo klubo gausiu daug žaidimo laiko.