Įtemptai dėl vietos Anglijos rinktinės starto sudėtyje kovojantis Joe Hartas dar kartą tapo internautų apkalbų objektu. Šįkart futbolo aistruoliai skalpuoja vartininką dėl jo klaidos „Premier“ lygos rungtynėse.

J. Hartas 79-ąją mačo minutę nepagavo Xherdano Shaqiri smūgiuoto kamuolio, o prie jo pirmasis suskubo ir į vartų tinklą nukreipė Peteris Crouchas.

Vis dėlto J. Harto komanda Londono „West Ham United“ namie su „Stoke City“ sužaidė 1:1. Rezultatą 90-ąją minutę išlygino Andy Carrollas.

J. Hartas atkakliai kovoja dėl vietos Anglijos rinktinės starto sudėtyje.

„Dar vienas J. Harto vakarėlis. Negalima jam patikėti atsakomybės pasaulio čempionate“, – pasipylė komentarai tviteryje.

„Garethas Southgate’as pamatė grubią J. Harto klaidą“, – apie vyriausiąjį rinktinės trenerį rašė „Sky Sports“.

„Prisiminkite, kaip „Manchester City“ pyko, kai Pepas norėjo parduoti J. Hartą“, – juokiamasi socialiniuose tinkluose.