andrusas murumetsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrusas murumetsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrusas murumetsas“.

Pergalę Ž. Savickas vainikavo rekordais

Pasaulio galiūnų čempionų lygos penktąjį etapą Palangoje laimėjęs Žydrūnas Savickas dar labiau sustiprino savo pozicijas bendrojoje įskaitoje ir nuo čempiono vardo jį skiria tik žingsnelis. Po Vilniuje įvykusios pirmosios rungties - lėktuvo tempimo - pirmąjį trejetą sudarė lietuviai: Ž.Savickas, Vidas Blekaitis ir Saulius Brusokas. Tokia pati rikiuotė išliko ir po šeštadienį Palangoje įvykusių dar šešių rungčių.
2008-07-21

Ketvirtajame galiūnių čempionų lygos etape Ž. Savickas liko antras

Ketvirtąjį galiūnų čempionų lygos etapą Bulgarijoje laimėjo estas Andrusas Murumetsas (62 tšk.). Sezono lyderis bendrojoje įskaitoje Žydrūnas Savickas užėmė antrąją (57 tšk.) vietą, pasiekęs pasaulio rekordą: jis iškėlė 155 kg sveriantį rastą 7 kartus. Trečiąja pozicija šiame etape tenkinosi serbas Ervinas Katona (53 tšk.). Bendroje įskaitoje Ž. Savickas, laimėjęs pirmuosius tris etapus, užtikrintai pirmauja su 75 taškais. Antras - estas A. Murumetsas (55 tšk.
2008-06-26

Galiūnas Ž. Savickas pagerino dar vieną pasaulio rekordą

Trečiojo 2008 metų pasaulio galiūnų čempionų lygos nugalėtoju vėl tapo Žydrūnas Savickas. Pergalingai šiose varžybose dalyvaujantis Lietuvos galiūnas pasiekė naują pasaulio rekordą rąsto kėlimo rungtyje - Ž. Savickas iškėlė 207,5 kg sveriantį rąstą. Antrąją vietą varžybose Olandijoje užėmė estas Andrusas Murumetsas, o trečias buvo amerikietis Travisas Ortmayeris. Visus tris čempionų lygos etapus šiemet laimėjęs Ž. Savickas yra vienvaldis lyderis bendrojoje įskaitoje.
2008-06-03

Ž. Savickas neranda sau lygių pasaulio Čempionų lygos galiūnų varžybose

Žydrūnas Savickas laimėjo ir antrąjį planetos galiūnų Čempionų lygos etapą Serbijoje. Surinkęs 69 taškus, po dviejų etapų lietuvis užtikrintai pirmauja bendroje įskaitoje. 140 kg vikingo spaudimo rungtyje Ž. Savickas pagerino sau priklausantį pasaulio rekordą - 20 kartų. Antrąją vietą Serbijoje užėmė varžybų šeimininkas Erwinas Katona, demonstravęs labai puikią sportinę formą. Jo sąskaitoje - 65,5 taško. Trečias liko estas Andrusas Murumetsas, nusileidęs serbui 2 taškais.
2008-05-13

Ž. Savickas pergalingai pradėjo Čempionų lygos varžybas

Tituluočiausias Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas Latvijos sostinėje tapo 2008 metų sezono galiūnų Čempionų lygos („Strongman Champions League“) pirmojo etapo nugalėtoju. Šešiose rungtyse lietuvis surinko 75 taškus bei aplenkė visus 13 savo varžovų. Rikiuotė:  1. Žydrūnas Savickas (Lietuva)    75 tšk.
2008-03-24

Šeštas Ž. Savicko triumfas A. Schwarzeneggerio turnyre

Žydrūnas Savickas lieka stipriausiu pasaulio žmogumi. 32 metų lietuvis šeštą kartą iš eilės laimėjo kasmet JAV mieste Kolambuse rengiamą prestižinį „Arnold Strongman“ turnyrą. Galiūnų varžybos yra didelio Arnoldo Schwarzeneggerio sumanyto sporto renginio dalis. Ž. Savickas laimėjo 2 iš 6 rungčių ir nugalėjo bendrojoje įskaitoje. Jam už pergalę atiteko 40 tūkst. JAV dolerių ir prabangus „Audemars Piguet“ laikrodis.
2008-03-02

Galiūnų turnyre Ž. Savickas lyderio poziciją dalijasi su amerikiečiu

Ohajo valstijoje (JAV) rengiamose prestižinėse „Arnold Classic Strongman 2008“ galiūnių varžybose po pirmosios varžybų dienos pirmauja penkiskart (2003-2007) šių varžybų nugalėtojas Žydrūnas Savickas bei amerikietis Derekas Poundstone‘as. Abu galiūnai po trijų rungčių surinko po 22,5 taško. Dviem taškais nuo lyderių atsilieka Estijos galiūnas Andrusas Murumetsas, kuris pirmojoje - rąsto nešimo rungtyje - pasiekė naują pasaulio rekordą: estas įveikė distancija per 7,35 sekundės.
2008-03-01

Žydrūnas Savickas penktą kartą laimėjo prestižinį galiūnų turnyrą JAV

Penktą kartą iš eilės dukart pasaulio galiūnų čempionas 31 metų Žydrūnas Savickas laimėjo prestižines šeštą kartą Ohajo valstijoje vykusias (6th Annual Arnold Strongman Classic) jėgos sporto šakų varžybas.Laimėjęs keturias rungtis iš šešių bei pasiekęs vieną planetos rekordą, Lietuvos galiūnas surinko 52 taškus bei iškovojo 30 tūkst. JAV dolerių čekį.Antroji vieta (48 tšk.) dešimties galiūnų varžybose bei 20 tūkst. čekis atiteko ukrainiečiui Vasiliui Virastiukui, o trečias liko (15 tūkst.