andrus murumetsas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „andrus murumetsas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „andrus murumetsas“.

Ž. Savickas laimėjo Čempionų lygos etapą

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas laimėjo Vengrijos sostinėje Budapešte vykusį galiūnų Čempionų lygos varžybų etapą. 34 metų lietuvis surinko 54 taškus. Antrąją vietą užėmė estas Andrus Murumetsas, surinkęs 49 taškus. Trečioje vietoje – Serbijos atstovas Ervinas Katona, kurio sąskaitoje – 41 taškas. Varžybose dalyvavo dešimt galiūnų.
2009-11-04

Galiūnas Ž. Savickas laimėjo Čempionų lygos etapą Londone!

Lietuvos stipruolis Žydrūnas Savickas, neseniai tapęs pasaulio čempionu, dar laimėjo ir Londone (Didžioji Britanija) vykusį galiūnų Čempionų lygos varžybų etapą. 34 metų lietuvis „Wembley“ arenoje vykusiose varžybose surinko 53,5 taško. Antrąją vietą užėmė Didžiosios Britanijos atstovas Markas Felixas. Jis nuo nugalėtojo atsiliko 11 taškų. Trečias liko estas Andrus Murumetsas, surinkęs 39 taškus. Varžybose dalyvavo dešimt galiūnų.
2009-10-20

Biržiečiui pasaulyje nėra lygių

Žydrūnas Savickas JAV mieste Kolambuse šeštąjį kartą paeiliui laimėjo Holivudo žvaigždės Arnoldo Schwarzeneggerio rengiamą prestižinį „Arnold Classic Strongman" turnyrą. Jis savaitgalį vykusiose varžybose be didesnio vargo įveikė devynis konkurentus. Biržietis net trijose rungtyse iš šešių pasiekė pasaulio rekordus. Ž. Savickas atkėlimo rungtyje nuo pakylos atkėlė 466 kg svorio įrenginį.
Lietuva 2008-03-04

Lietuvos galiūnai sutriuškino pasaulio rinktinę

Šeštadienį Vilniuje Siemens arenoje vykusiose paskutinėse 2007 metais Lietuvos galiūnų federacijos organizuojamose varžybose šalies galiūnų rinktinė - Žydrūnas Savickas, Vidas Blekaitis, Saulius Brusokas bei Vilius Petrauskas - be didesnio vargo net 20:4 sutriuškino pasaulio rinktinę, kuriai atstovavo Agris Kazelnikas (Latvija), Michailas Kokliajevas (Rusija), Derekas Poundstone`as (JAV) ir Andrus Murumetsas (Estija).Lietuvos galiūnai rasto kėlimo, "laikrodžio", skydo nešimo ir pritupimų rungtys...
2007-10-29

Lietuvos galiūnų rinktinė varžysis su pasaulio komanda

Šeštadienį Siemens arenoje Vilniuje vyks paskutinės 2007 metais Lietuvos galiūnų federacijos organizuojamos varžybos. Dėl stipriausiųjų pasaulyje vardų rungsis dvi galingos vyrų komandos - Lietuvos rinktinė, kurią sudaro Žydrūnas Savickas, Vidas Blekaitis, Saulius Brusokas bei Vilius Petrauskas ir pasaulio rinktinė, kuriai atstovaus Agris Kazelniks (Latvija), Michailas Kokliajevas (Rusija), Derekas Poundstone`as (JAV) ir Andrus Murumetsas (Estija). Pergalių tarptautiniuose turnyruose užgrūdint...