andrius mazuronis

Andrius Mazuronis 

 

Darbo partijos kandidatas. Gimė 1978 m., yra ilgametis Seimo narys, buvęs aplinkos ministras, dirbęs įvairiose parlamento komisijose. Jis taip pat yra politinės šeimos narys, jo tėvas Valentinas Mazuronis taip pat žinomas politikas.

Andrius Mazuronis svarsto trauktis iš Darbo partijos: jaučiuosi labai blogai

Darbo partijos tarybai nusprendus nesijungti su jokiomis politinėmis jėgomis ir dalyvauti artėjančiuose Seimo rinkimuose savarankiškai, buvęs partijos lyderis Andrius Mazuronis svarsto apie pasitraukimą iš „darbiečių“ gretų. „Pasirinkta bloga kryptis, tai yra klaidingas sprendimas. Tai gali privesti prie labai sunkių pasekmių partijai“, – Eltai teigė praėjusią savaitę iš pirmininko pareigų atsistatydinęs A. Mazuronis.

Mazuronis sako nepritariantis „darbiečių“ krypčiai, spręs dėl ateities partijoje

Praėjusią savaitę atsistatydinęs Darbo partijos pirmininkas Andrius Mazuronis pirmadienį pareiškė nepritariantis bendražygių sprendimui nesijungti su Lietuvos regionų partija ir žada svarstyti savo ateitį „darbiečių“ gretose. „Nepritariu nei pasirinktai krypčiai, nei tam, kad buvau posėdžio metu apkaltintas dėl visų partijos nesėkmių“, – BNS po Darbo partijos tarybos posėdžio sakė A. Mazuronis. „Svarstysiu, kaip elgtis toliau“, – pridūrė jis.

Mazuronis: Seimas pavasario sesijoje gali pritarti bankų solidarumo ir pelno mokesčio pakėlimui gynybai

Šios pavasario sesijos metu Seimas dar galėtų susitarti dėl pratęsto bankų solidarumo įnašo ir padidinto pelno mokesčio, iš kurių gautos lėšos būtų skirtos gynybai, mano iš Darbo partijos pirmininko pareigų atsistatydinęs Andrius Mazuronis. Bet, anot jo, dėl kitų krašto apsaugos finansavimo šaltinių parlamentas nesutars. „Seimas gali šioje sesijoje apsispręsti dėl bankų solidarumo mokesčio ir pelno mokesčio padidinimo, kuris yra pasiūlytas.
Aktualijos 2024-06-14

Andrius Mazuronis apie Darbo partijos ateitį: pirmadienį taryba apsispręs, kokių veiksmų imtis

Darbo partija pirmadienį vyksiančiame tarybos posėdyje ketina apsispręsti dėl savo politinės ateities, teigia buvęs „darbiečių“ lyderis Andrius Mazuronis. „Partija pirmadienį rinksis į tarybos posėdį, Valentinas Bukauskas pristatys galimus variantus, kiek žinau, jis dirba dabar aktyviai su kitų partijų vadovais, veda įvairiausias diskusijas, konsultacijas“, – „Žinių radijui“ sakė A. Mazuronis.
Aktualijos 2024-06-14

Andrius Mazuronis nebevadovaus Darbo partijai: traukiasi iš pirmininko pareigų

Po nesėkmingų Europos Parlamento (EP) rinkimų iš Darbo partijos pirmininko pareigų atsistatydino jos lyderis Andrius Mazuronis. Pasak politiko, „darbiečiams“ laikinai vadovaus vicepirmininkas Valentinas Bukauskas.  „Jau atsistatydinau. Laikinai einantis pirmininko pareigas bus Valentinas Bukauskas, kuris yra pirmininko pavaduotojas“, – trečiadienio vakarą LRT radijui teigė A. Mazuronis.  Iš partijos nesitrauks Visgi, politikas tikino iš partijos nesitrauksiantis.

Mazuronis neatmeta, kad Darbo partijos gali nebelikti: visi variantai yra įmanomi

Po nesėkmingai susiklosčiusių Europos Parlamento (EP) rinkimų ketinant posėdžiauti Darbo partijos tarybai, šios politinės jėgos likimas kol kas nėra aiškus. „Darbiečių“ lyderis Andrius Mazuronis neatmeta galimybės, kad partijos gali visai nebelikti. Tačiau, pažymi jis, apie galutinius sprendimus partija praneš tik po trečiadienį vakare vyksiančio tarybos posėdžio. „Visi variantai yra įmanomi ir visko gali nutikti.

Mazuronis svarsto trauktis iš Darbo partijos primininko pareigų

Po nesėkmingų Europos Parlamento (EP) rinkimų opozicinės Darbo partijos lyderis parlamentaras Andrius Mazuronis svarsto trauktis iš partijos pirmininko pareigų. Trečiadienį vyksianti „darbiečių“ taryba svarstys tolesnę organizacijos ateitį. „Aš ne apie kvietimus galvoju, bet apie galimybę likti pirmininko pozicijoje“, – pirmadienį BNS teigė politikas. Jis teigė nesąs įsitikinęs, kad ves Darbo partiją spalį vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

Darbiečių frakcijos Seime seniūnas Viktoras Fiodorovas palieka partiją

Seimo narys Viktoras Fiodorovas skelbia paliekantis Darbo partiją, tačiau tikina iš politikos nesitraukiąs. Apie tai politikas sekmadienio vakarą pranešė socialiniame tinkle „Facebook“. „Šiandien paskutinė mano diena Darbo partijoje. Esu labai dėkingas čia sutiktiems kolegoms, o ypatingai kėdainiečiams už bendradarbiavimą ir paramą per visus šiuos metus. Kartu mes patyrėme daug iššūkių ir pasiekėme nemažai reikšmingų laimėjimų.

Andrius Mazuronis tikisi bent vienos vietos EP rinkimuose: „tokia būtų viltis maksimum“

Darbo partijos lyderis Andrius Mazuronis sako, kad tikisi bent vienos vietos Europos Parlamente (EP), tačiau lūkesčius temdo mažas rinkėjų aktyvumas sekmadienį vykstančiuose rinkimuose. Jis taip pat tvirtino, kad po EP partija neišvengiamai turės imtis permainų, nors konkrečiai jų kol kas neįvardijo.
Aktualijos 2024-06-09

Mazuronis nepritaria gynybos finansavimui iš padidintų akcizų: tai į mažų pajamų žmones nukreiptas sprendimas

Darbo partijos pirmininkas Andrius Mazuronis nepritaria, kad būtų padidinti kuro akcizai siekiant didesnio finansavimo gynybai. Anot jo, to pasekmes patirtų mažiausiai uždirbantys, o siūlomos priemonės nėra progresyvios ar darančios įtaką didesnes pajamas gaunantiems žmonėms. „Blogai, kad nemažą dalį trūkstamų lėšų gynybai siūloma surinkti per įvairiausius akcizus.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų