anastasija baranovskaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anastasija baranovskaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anastasija baranovskaja“.

D. Rasimovičiūtė Europos čempionate – 16-ta

Ufoje (Rusija) vykstančio Europos biatlono čempionato moterų 15 km lenktynėse antradienį Lietuvos atstovė Diana Rasimovičiūtė užėmė 16-ąją vietą. Nugalėjo tris kartus šaudykloje suklydusi vokietė Juliana Diol - 46 min. 22,1 sek. Net septynias baudos minutes gavusi 25-erių metų D. Rasimovičiūtė nugalėtojai pralaimėjo 6 min. 51,5 sek. Lenktynėse dalyvavo 28 biatlonininkės. Jaunimo merginų 12,5 km lenktynes laimėjo be klaidų šaudžiusi rusė Olga Viluchina - 40 min. 22,2 sek.
2009-03-03

Lietuvė D. Rasimovičiūtė Europos biatlono čempionate finišavo aštunta

Europos atvirajame biatlono čempionate Rusijoje sekmadienį moterų 10 km persekiojimo rungtį Diana Rasimovičiūtė tarp 29 dalyvių baigė aštunta. 25-erių Lietuvos biatlonininkė šaudykloje suklydo du kartus, o nuotolį nušliuožė per 39 minutes 18,3 sekundės. D.Rasimovičiūtę nuo aukso medalį iškovojusios Slovakijos atstovės Anastasijos Kuzminos (36:03,2; 1 klaida šaudykloje) skyrė daugiau kaip 3 minutės.
2009-03-02

Europos biatlono čempionate L. Kreivėnaitė užėmė 36-ą vietą

Čekijoje vykstančiame Europos biatlono čempionate 7,5 km jaunimo merginų sprinto lenktynėse 36-a tarp 70-ties dalyvių (startavo 71) penktadienį buvo Lina Kreivėnaitė. Lietuvos biatlonininkė po klaidų šaudykloje suko du baudos ratus ir finiše 4 minutes ir 31,0 sekundę pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai prancūzei Marinei Bolliet (26 min. 46,2 sek.; 0 baudos ratų). Aliona Sosunova (+8:25,0; 6) ir Anastasija Baranovskaja (+8:40,7; 2) penktadienį užėmė atitinkamai 60-ą ir 61-ą vietas.
2008-02-22

Europos biatlono čempionate L. Kreivėnaitė - 50-ta

Čekijoje vykstančiame Europos biatlono čempionato 12,5 km jaunimo merginų asmeninėse lenktynėse 50-ta tarp 67-ių dalyvių (startavo 68) trečiadienį buvo Lina Kreivėnaitė. Lietuvos biatlonininkė net 6 kartus suklydo šaudykloje ir finiše 13 minučių ir 0,7 sekundės pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai norvegei Elisei Ringen (45 min. 54,8 sek.; 2 baudos ratai). Anastasija Baranovskaja (+20:28,6; 8) ir Aliona Sosunova (+21:03,3; 13) trečiadienį užėmė atitinkamai 61-ą ir 62-ą vietas.
2008-02-20

Pasaulio jaunių biatlono pirmenybių estafetėje lietuvės finišavo paskutinės

Vokietijoje besibaigiančiame pasaulio jaunių ir jaunimo biatlono čempionate paskutinė - šešiolikta šeštadienį jaunių merginų estafetėje (3 po 6 km) buvo Lietuvos rinktinė. Anastasija Baranovskaja, Liudmila Kolosova bei Olga Tatarinova finiše 16 minučių 22,7 sekundės pralaimėjo aukso medalius iškovojusiai Vokietijos ekipai (1 val. 14 min. 28,55 sek.). Sidabro apdovanojimus pelnė Norvegijos (+ 2 min. 36,3 sek.) jaunės, o bronza atiteko jaunosioms Italijos (+3:30,1) biatlonininkėms.
2008-02-02

Biatlono varžybose M. Kavoliūnas finišavo 16-as

Penktadienį Slovakijoje prasidėjusiame šeštajame Europos biatlono taurės varžybų etape šešioliktas jaunimo vaikinų 10 km sprinto rungtyje finišavo Mindaugas Kavoliūnas. Lietuvos biatlonininkas dukart suklydo šaudykloje bei finiše 1 minutę 52,2 sekundės pralaimėjo nugalėtoju tapusiam latviui Andrejui Rastorgujevui (24 min. 50,0 sek.
2008-01-18

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje Tomas Kaukėnas buvo 41-as

VIII-ajame Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje Ispanijoje penktadienį 41-as vaikinų 10 km biatlono varžybų persekiojimo lenktynėse finišavo Tomas Kaukėnas (40 min. 37,9 sek.
2007-02-23

Europos jaunimo olimpiniame festivalyje – Lietuvos biatlonininkių nesėkmė

VIII-ajame Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje Ispanijoje trečiadienį 60-ąją vietą merginų 6 km sprinto distancijoje užėmė Aistė Medzeliauskaitė, kuri 4 kartus suklydo šaudykloje bei nuotolį įveikė per 31 minutę 20,7 sekundės.65-a tarp 69 dalyvių finišavo kita Anastasija Baranovskaja. Jos laikas - 33:02,7 sek. bei 7 klaidos šaudykloje.Šioje rungtyje triumfavo jaunosios Prancūzijos biatlonininkės.
2007-02-21

Keturios Lietuvos biatlonininkės pasaulio jaunių čempionate šaudykloje suklydo 37 kartus

Italijoje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) ir jaunimo (iki 20 metų) biatlono čempionate ketvirtadienį nesėkmingai asmeninėse 10 km lenktynėse startavo Lietuvos jaunės - keturios merginos šaudykloje nepataikė net 37 kartus iš 80 šūvių.Taikliausiai šaudžiusi Lina Kreivėnaitė suklydo 7 kartus ir, distancijoje sugaišusi 47 minutes 57,1 sekundės, net 9 min. 26,0 sek.
2007-01-25

Europos biatlono taurės varžybose lietuviai liko toli nuo lyderių

Penktadienį Italijoje prasidėjusiame ketvirtajame 2006-2007 metų sezono Europos biatlono taurės varžybų etape tarp vaikinų ir merginų startavę lietuviai liko toli nuo lyderių. Vaikinų 10 km sprinto rungtyje tik 68-as tarp 83-jų dalyvių (startavo 84) buvo Rokas Suslavičius. Lietuvis finiše 8 minutes 24,9 sekundės pralaimėjo nugalėtojui vokiečiui Sebastianui Bertholdui (26 min. 40,2 sek.), kuris aplenkė prizininkais tapusius tautiečius Danielį Boehmą (+17,1 sek.