ana lapuščenkova

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ana lapuščenkova“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ana lapuščenkova“.

„US Open“ turnyre – itin apmaudi Linos Stančiūtės nesėkmė

Pajėgiausia Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė Niujorke vykstančio atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“), kurio prizų fondą sudaro 21,6 mln. JAV dolerių, antrajame atrankos varžybų rate ketvirtadienį 5:7, 6:1, 1:6 pralaimėjo 146-ajai pasaulio raketei 22-ejų metų rusei Anai Lapuščenkovai. Lietuvė pirmajame sete pirmavo net 5:1 ir 40:0, bet vėliau pralaimėjo 6 geimus iš eilės ir setą 7:5 laimėjo rusė Ana Lapuščenkova.
2009-08-28

„US Open“ atrankoje – pirmoji Linos Stančiūtės pergalė!

Pajėgiausia Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė Niujorke vykstančio atvirojo „US Open“ turnyro, kurio prizų fondą sudaro 21,6 mln. JAV dolerių, pirmajame atrankos varžybų rate 6:2, 6:4 nugalėjo 145-ąją pasaulio raketę 19-metę australę Jessicą Moore. Mačas truko 1 val. 17 min.
2009-08-27

L. Stančiūtė dalyvaus „US Open“ turnyre!

Pajėgiausia Lietuvos tenisininkė Lina Stančiūtė atvirojo JAV teniso čempionato („US Open“) pirmajame atrankos varžybų rate trečiadienį žais su 145-ąja pasaulio rakete 19-mete australe Jessica Moore. 23-ejų metų L. Stančiūtė pasaulio reitinge yra 210-a. Atrankos varžybose dalyvauja 128 tenisininkės. Norint patekti į pagrindinį turnyrą, reikia įveikti tris varžoves.