alvydas tilenis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alvydas tilenis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alvydas tilenis“.

Imtynių treneris A. Tilenis švenčia 50-ies metų jubiliejų

Trečiadienį Alvydui Tileniui sukako 50 metų. Treneris 1999-ais atvyko į Kuršėnus ir kibo į darbą, praneša imtynes.lt. „Neseniai mėginau paskaičiuoti – per metus, praleistus Šiaulių rajone, virš 20 mano vaikų tapo Lietuvos čempionais įvairiose amžiaus grupėse. Bet ne tai svarbiausia. Žinau, kad nei vienas mano auklėtinis nenuėjo šunkeliais. Šiuo rezultatu džiaugiuosi labiausiai, – kalbėjo jubiliatas. – Keistas jausmas įkopus į šeštą dešimtmetį . Bet parako dar pakanka.
2014-02-05

Lietuviams – net keturi Pasaulio jaunių imtynių medaliai

Maskvoje vyko Pasaulio jaunių imtynių festivalis. Festivalio metu atletai išmėgino jėgas imtynių už diržų čempionate. Šiose varžybose puikiai kovojo Šiaulių miesto sporto mokyklos „Atžalynas“ auklėtiniai Mantas Grabauskas (80 kg) ir Mantas Kasparavičius (75 kg), kurie iškovojo sidabro medalius. Abu Mantai, įveikę Kazachijos, Uzbekijos, Latvijos ir Armėnijos imtynininkus, finale susitiko su Rusijos sportininkais, bet namų sienos buvo palankios rusams.
2008-12-17

Lietuvos imtynininkams – 9 medaliai

Atvirajame Liepojos (Latvija) miesto imtynių čempionate Lietuvos atstovai iškovojo devynis medalius – du aukso, vieną sidabro ir šešis bronzos. Jaunių amžiaus grupėje nugalėtoju tapo anykštėnas Andrius Vaičiūnas (svorio kategorija iki 58 kg), o trečiąsias vietas užėmė panevėžietis Edgaras Revutas ir klaipėdietis Nikita Titovas (abu – iki 69 kg). Vaikų amžiaus grupėje nugalėtoju aukso medalį pelnė klaipėdietis Marius Knystautas (per 60 kg), toje pačioje svorio kategorijoje trečiąsias vietas u...