Atvirajame Liepojos (Latvija) miesto imtynių čempionate Lietuvos atstovai iškovojo devynis medalius – du aukso, vieną sidabro ir šešis bronzos.

Jaunių amžiaus grupėje nugalėtoju tapo anykštėnas Andrius Vaičiūnas (svorio kategorija iki 58 kg), o trečiąsias vietas užėmė panevėžietis Edgaras Revutas ir klaipėdietis Nikita Titovas (abu – iki 69 kg).

Vaikų amžiaus grupėje nugalėtoju aukso medalį pelnė klaipėdietis Marius Knystautas (per 60 kg), toje pačioje svorio kategorijoje trečiąsias vietas užėmė panevėžietis Lukas Savickas ir Tulgaudas Dankis iš Šiaulių rajono. Svorio kategorijoje iki 47 kg šiaulietis Tadas Valčiukas pelnė sidabro, o anykštėnas Brendonas Kuodis - bronzos apdovanojimus.

Sportininkus ruošė treneriai Arvydas Krikščiūnas, Aivaras Kaselis, Vidmantas Žibutis, Alvydas Tilenis, Artūras Ševalkovas, Vladimiras Audickas.

Varžybose dalyvavo 126 sportininkai iš Estijos, Latvijos, Švedijos, Ukrainos ir Lietuvos.