algos

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „algos“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „algos“.

Paaiškėjo, kur Lietuvoje uždirbama mažiausiai, o kur – daugiausiai

Atlyginimai šalį dalija į dvi Lietuvas – Vilniuje vidutiniškai vienas gyventojas uždirba daugiau nei 1500 eurų į rankas, o Zarasuose net puse tūkstančio mažiau. Negana to, šis atotrūkis ir toliau auga. Kur Lietuvoje algos mažiausios, o kuriose savivaldybėse didžiausios – TV3 žinių reportaže. Vilkaviškio rajone gyvenantis Saulius prieš du mėnesius grįžo iš užsienio, kur uždarbiavo. Vyras darbavosi ne vienoje užsienio šalyje, bet apsisprendė visam laikui grįžti į Lietuvą pas šeimą.

Šimonytė: didesnės kitų metų pajamos atiteks pensijoms, mokytojų algoms didinti

Prezidento rinkimus antrajame ture pralaimėjusi konservatorių kandidatė premjerė Ingrida Šimonytė sako, kad planuojamos didesnės kitų metų valstybės biudžeto pajamos bus skirtos Vyriausybės įsipareigojimams vykdyti – indeksuoti pensijas, socialines išmokas, didinti mokytojų atlyginimus, padengti valstybės skolos išlaidas.

Skirtumai tarp Vilniaus ir kitų regionų – atlyginimas „į rankas“ net 500 eurų mažesnis

Pernai vidutinė alga Lietuvoje didėjo 13 procentų, tad aktualu, ir kiek atlyginimai augs šiemet.  Ekonomistai neslepia – metų pradžioje algos jau augo sparčiau nei rodė prognozės – daugiau nei 10 procentų. Visgi darbdaviai mano, kad metams įsibėgėjant, šitaip smarkiai didinti algų nebebus iš ko ir 10 procentų augimas neviršys. Profsąjungos ragina nesustoti ir toliau dideliais tempais didinti minimalų uždarbį, nes šis kelia ir vidutinę algą.

Šie medikai jaučiasi palikti už borto: atlyginimai „įšaldyti“, darbo rankų tik mažėja

Biudžetinėse įstaigose dirbantys medikai sako esantys palikti už borto – atlyginimai nekyla, žmonės palieka darbus, o darbo krūviai tik auga. Darbuotojai apgailestauja, kad atskirtis tarp viešojo ir biudžetinio sektoriaus tik didėja: jei vieniems algos šiemet kyla 20 proc., kitiems – simboliškai vos apie 20 eurų ar išvis nekilo. Norėdamos atkreipti dėmesį į biudžetinio sektoriaus sveikatos priežiūros darbuotojų problemas juos atstovaujančios profesinės sąjungos trečiadienį 15 val.

Džiugi žinia dirbantiesiems – praneša, kad 89 proc. Lietuvos įmonių planuoja kelti atlyginimus

Iš Kelmės rajono – tiesiai į Lenkiją ar Ispaniją. Tokį popierinių puodelių gamybos verslą 2016 m. įsuko vienos įmonės vadovai. Kalbinti darbuotojai ir savo veikla, ir atlyginimais patenkinti. Štai vyriausioji pakuotoja Ieva uždirba per tūkstantį eurų, sausį alga esą pakilo maždaug šimtu eurų.  „Atlyginimai geri, moka laiku, visada pakelia, kai reikia. Žiūrima, kaip ir tu stengiesi, pats žmogus“, – sako vyriausioji pakuotoja Ieva.

Mindaugo Kuzminsko klube – sumaištis: vėluoja atlyginimai, pabėgo žaidėjas

Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Atėnų AEK komanda išgyvena sunkius laikus tiek aikštelėje, tiek už jos ribų. Praėjusį savaitgalį AEK 79:89 nusileido absoliutiems autsaideriams Patrų „Apollon“, kuriems tai buvo vos ketvirtasis laimėjimas per 24 susitikimus. AEK nepateko į stipriausių komandų šešetuką ir dabar antrajame čempionato etape varžosi su 7–12 vietą užimančiomis ekipomis, kur pirmauja antroje grupėje. SDNA.
2024-04-11

„Maisto banko“ atiduotuvėse eilės: 30-metis vilnietis Edgaras atėjo prekių žmonai ir 4 vaikams

Lietuvoje vis didėjant maistu sau apsirūpinti neišgalinčių žmonių skaičiui, „Maisto bankas“ padėti kiekvienam iš jų nebepajėgia. Lyginant su pernai metais, maistą neišgalinčių nusipirkti žmonių, kurių pajamos yra mažesnės nei 500 eurų, padaugėjo 7 procentais.  Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Į „Maisto banko“ atiduotuvę atėjęs 30-metis Edgaras jau susirinko maisto produktų krepšelį sau ir savo šeimai – žmonai ir keturiems vaikams.

TV3 Žinios. Teismas ėmėsi paleckininkų bylos; Auga gyventojų atlyginimai

Teismas pagaliau pradėjo nagrinėti bylą, kurioje už šnipinėjimą Rusijai nuteisto Algirdo Paleckio bendražygiai kaltinami padėję Rusijai ir Baltarusiai veikti prieš Lietuvą, taip pat ir neigę sovietų padarytus nusikaltimus. Patys paleckininkai kaltinimų nepripažįsta, sako, kad jie yra žurnalistai ir tik dirbo savo darbą.
2024-02-26

Kaip kyla pareigūnų atlyginimai, aišku ne visiems: vardija, kam turėjo padidėti 29 eurais, o kam – 50 ir daugiau

Šalyje trūkstant pasieniečių, ugniagesių, kitų statutinių pareigūnų, o ypatingai policininkų, ministrė Bilotaitė giriasi, kad algos šiemet augs 6-iems iš 10-ies pareigūnų. Tik kiek konkrečiai kam didės algos – tai priklauso nuo pareigų, stažo ir daugelio kitų dalykų.

Lietuvos įmonių vadovų atlyginimai augo sparčiausiai Baltijos šalyse

Lietuvos įmonių aukščiausio lygio vadovų vidutinis bazinis atlyginimas pernai augo sparčiausiai Baltijos šalyse, rodo naujausias tyrimas.  Bendrovės „Figure Baltic Advisory“ atlikto tyrimo duomenimis, pernai, kaip ir 2022 metais, Lietuvoje vidutinis jų mėnesio bazinis atlyginimas augo 13,6 proc., Latvijoje – 9,2 proc., Estijoje – 8,8 procento. Lietuvoje augo 85 proc. vadovų bazinis atlygis, tuo metu Latvijoje ir Estijoje – atitinkamai 75 proc. ir 69 proc.
2024-01-05
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų