algirdas paleckis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „algirdas paleckis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „algirdas paleckis“.

Nepavykus apklausti Kasčiūno, paskelbta pertrauka Paleckio byloje

Kauno apylinkės teismui ketvirtadienį nepavykus papildomai apklausti į vizitą užsienyje išvykusio krašto apsaugos ministro Lauryno Kasčiūno, padaryta pertrauka Algirdo Paleckio šmeižto ir partizanų niekinimo baudžiamojoje byloje. Apie tai BNS pranešė Kauno apylinkės teismo atstovė Tautvilė Merkevičiūtė. Pasak jos, papildomai apklausti nukentėjusiuoju byloje įvardijamą L. Kasčiūną prašė prokuroras.

Šmeižimu ir partizanų niekinimu kaltinamas Paleckis toliau laikosi savo pozicijos – kaltės nepripažįsta

Kauno apylinkės teismui tęsiant Algirdo Paleckio bylą dėl šmeižto ir partizanų niekinimo, kaltinamasis toliau neigia savo kaltę. „Posėdžio metu buvo apklaustas kaltinamasis Algirdas Paleckis, jis kategoriškai neigia savo kaltę dėl jam pareikštų kaltinimų“, – Eltai sakė Kauno apylinkės teismo atstovė Tautvilė Merkevičiūtė. Jos teigimu, posėdžio metu taip pat buvo apklausta ir viena iš liudytojų. „Teismo posėdžio metu buvo apklausta liudytoja – Lietuvos teismo ekspertizės centro atstovė.

Kuzmickienė: Paleckio teiginiai apie partizanus menkina Lietuvos valstybingumą

Algirdo Paleckio partizanų niekinimo byloje trečiadienį liudijusios konservatorės Seimo narės Paulės Kuzmickienės teigimu, pasisakydamas apie laisvės kovas A. Paleckis menkino Lietuvos valstybingumą, tai darė „labai apgalvotai“. „Manau, selektyvia ir galimai specifiškai dėliojama visuomenei skirta informacija ir buvo tikslas sumenkinti laisvės kovas, partizaninį judėjimą, tuo paneigiant esminį laisvės kovų tikslą“, – Kauno apylinkės teisme trečiadienį liudijo P. Kuzmickienė.

Maldeikis: kreipdamasis į prokuratūrą dėl Paleckio pasisakymo, norėjau apginti partizanus

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratų frakcijos Seime narys Matas Maldeikis sako, kad kreipdamasis į prokuratūrą dėl Algirdo Paleckio pasisakymo socialinio tinklo kanale, norėjo apginti viešąjį interesą ir Lietuvos partizanus. Seimo narys kaip liudytojas trečiadienį buvo apklaustas Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose. „Apklaustas liudytojo statusą turintis Seimo narys Matas Maldeikis.

Šmeižimu ir partizanų niekinimu kaltinamas Paleckis kaltės nepripažįsta

Šmeižimu ir partizanų niekinimu kaltinamas Algirdas Paleckis kaltu neprisipažįsta, Kauno apylinkės teismas trečiadienį pradėjo nagrinėti jo baudžiamąją bylą. „A. Paleckis, paklaustas dėl kaltės, teigė, jog savo kaltės nepripažįsta”, – Eltai sakė Kauno apylinkės teismo atstovė Tautvilė Merkevičiūtė.

Teismas ketina atversti šmeižimu ir partizanų niekinimu kaltinamo Paleckio bylą

Kauno apylinkės teismas trečiadienį planuoja pradėti nagrinėti baudžiamąją bylą, kurioje už rengimąsi šnipinėti Rusijai bausmę atliekantis Algirdas Paleckis yra kaltinamas šmeižimu ir partizanų niekinimu. Šią bylą bandyta atversti sausio mėnesį, tačiau tąkart teismo posėdyje negalėjo dalyvauti nukentėjusiojo statusą byloje turintis Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto (NSGK) pirmininkas Laurynas Kasčiūnas, tad posėdis buvo atidėtas.

Į teismą atvykusi Erika Švenčionienė nesuprato kaltinimų: „Ne kaip į teismą, o kaip į spektaklį“

Teismas pagaliau pradėjo nagrinėti bylą, kurioje už šnipinėjimą Rusijai nuteisto Algirdo Paleckio bendražygiai kaltinami padėję Rusijai ir Baltarusiai veikti prieš Lietuvą, taip pat ir neigę sovietų padarytus nusikaltimus. Patys paleckininkai kaltinimų nepripažįsta, sako, kad jie yra žurnalistai ir tik dirbo savo darbą.

Teismui nepavyko atversti Paleckio bylos dėl Kasčiūno šmeižto šiam neatvykus

Kauno apylinkės teismui penktadienį nepavyko atversti bylos, kurioje už rengimąsi šnipinėti Rusijai nuteistas Algirdas Paleckis kaltinamas Seimo nario Lauryno Kasčiūno šmeižimu ir partizanų niekinimu į posėdį neatvykus pačiam parlamentarui. L. Kasčiūnas į posėdį atvykti negalėjo, nes jo vadovaujamas Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas penktadienį išvykęs į Klaipėdą. Išvažiuojamasis posėdis Klaipėdos valstybiniame jūrų uoste vyksta 12–16 valandomis.
Kriminalai 2024-01-26

Algirdas Paleckis nuotoliu pasirodė Kauno teisme – kaltinamas šmeižtu ir pritarimu karo nusikaltimams

Penktadienį prorusiškais ir karo nusikaltimus neigiančiais pasisakymais pagarsėjęs Algirdas Paleckis vėl stojo prieš teismą – šį kartą Kauno apylinkės teismo posėdyje jis dalyvavo nuotoliu. Pirmajame posėdžio metu buvo nuspręsta bylos nagrinėjimą atidėti.  Šiuo metu A. Paleckiui yra pareikšti du kaltinimai. Pirmasis – šmeižtas, pagal BK 154 straipsnį, pagal kurį gali būti skiriami viešieji darbai, piniginė bauda, laisvės apribojimas, areštas, arba laisvės atėmimas iki vienerių metų.

Paleckininkai ir propagandistai – teisme, Kazimieras Juraitis kalbėjo atvirai: „Mes kuriame propagandą“

Vilniaus apygardos teismas šią savaitę ėmėsi bylos, kurioje pagarsėję paleckininkai ir propagandistai Kazimieras Juraitis bei Erika Švenčionienė kaltinami veikimu prieš Lietuvą. Teisiamas lankėsi ir buvęs „Jedinstvo“ lyderis Valerijus Ivanovas – jis kaltinamas ir vėl prikalbėjęs netiesos apie tragiškus 1991-ųjų sausio įvykius. Į teismą pareigūnai atvesdino ir Mantą Danielių, kuris kaltinamas šnipinėjimu ir informacijos perdavimu Lukašenkos kagėbistams.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų