alexis sanchez

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alexis sanchez“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alexis sanchez“.

Anglijos futbolo čempionato lyderiai „nusivalė kojas“ į pirmenybių vidutiniokus

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate sužaistos aštuonios 32-ojo turo rungtynės. Mančesterio „United“ klubas savo stadione priėmė „Swansea" futbolininkus. Du ankstyvi įvarčiai nulėmė Jose Mourinho vadovaujamos komandos pergalę 2:0 (2:0). Jau 5-ąją minutę „raudonuosius velnius" į priekį išvedė Romelu Lukaku. Pranašumą 20-ąją minutę padidino pagaliau savo įvarčių sausrą nutraukęs Alexis Sanchezas - jam puikų perdavimą atliko Jesse Lingardas.
2018-03-31

„Barcelonos“ prezidentas J. M. Bartomeu: A. Sánchezas yra neparduodamas

„Barcelonos“ prezidentas Josepas Maria Bartomeu patvirtino, kad klubas šią vasarą neketina atsisveikinti su puolėju Alexiu Sánchezu. Šį sezoną Čilės rinktinės narys buvo puikios sportinės formos, tačiau nebuvo startinės sudėties žaidėjais. Pastaruoju metu spauda skelbė, kad Turino „Juventus“ klubas rimtai susidomėjo galimybe įsigyti buvusį „Undinese“ žaidėją. „Alexis – neparduodamas, nes jis yra kito sezono planuose, – teigė J. Bartomeu.
2014-05-27

Ispanijos rinktinė draugiškame mače palaužė JAV

Paskutinėse kontrolinėse rungtynėse Europos čempionato išvakarėse Ispanijos rinktinė trečiadienį namuose 1:0 (0:0) nugalėjo JAV ekipą. Pergalingo įvarčio autorius aikštės šeimininkų gretose - saugas Xavi (78 min.). Ispanijos futbolininkai, kurie nepralaimi jau 16 mačų iš eilės, Europos pirmenybių D grupėje žais su Rusijos, Graikijos bei Švedijos rinktinėmis.