20
Mančesterio „United“ - „Swansea“ (nuotr. SCANPIX)

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos čempionate sužaistos aštuonios 32-ojo turo rungtynės.

20

Mančesterio „United“ klubas savo stadione priėmė „Swansea" futbolininkus. Du ankstyvi įvarčiai nulėmė Jose Mourinho vadovaujamos komandos pergalę 2:0 (2:0).

Jau 5-ąją minutę „raudonuosius velnius" į priekį išvedė Romelu Lukaku.

Pranašumą 20-ąją minutę padidino pagaliau savo įvarčių sausrą nutraukęs Alexis Sanchezas - jam puikų perdavimą atliko Jesse Lingardas.

Čempionato lyderiai Mančesterio „City“ futbolininkai varžovų aikštelėje 3:1 (3:0) įveikė Liverpulio „Everton“ klubą.

Svečiai visus reikalus sutvarkė pirmajame kėlinyje.

Jau 4-ąją mačo minutę pasižymėjo Leroy Sane, o praėjus dar 8-ioms minutėms pelnytu įvarčiu prabilo ir Gabrielis Jesusas.

37-ą minutę aikštelės šeimininkų sirgalių nuotaiką galutinai sugadino Raheemas Sterlingas.

„Everton“ komandai paguodos įvartį 63-ą minutę įmušė Yannick Bolasie.

Mančesterio „City“ futbolininkai savo sąskaitoje turi 84-is taškus ir net 16 taškų lenkia antroje vietoje esančius „raudonuosius velnius“.

Trečioje pozicijoje šiltai įsitaisę „Liverpool“ futolininkai, kurių kraityje 66 taškai.