alexas oxlade

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alexas oxlade“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alexas oxlade“.

Čempionų lyga: trečiąjį iš eilės „Real“ triumfą papuošė Garetho Bale’o įvartis gražuolis

Madrido „Real“ futbolininkų rankose – trečiasis iš eilės UEFA Čempionų lygos trofėjus. Karališkasis klubas šeštadienį Kijeve vykusiame finale 3:1 (0:0) nugalėjo „Liverpool“. Po keitimo aikštėje pasirodęs Garethas Bale’as pasižymėjo fantastišku įvarčiu. Mačą daug aktyviau pradėjo „Liverpool“ futbolininkai. Jie rungtyniavo aštriai, bet didesnių pavojų prie „Real“ vartų nekilo. Sužaidus beveik pusvalandį, įvyko Liverpulio komandos tragedija.
2018-05-26

Finalinis futbolo sezono akordas: ar treneriai starto sudėtyse pateiks netikėtumų?

Didžiosios futbolo šventės diena. Šįvakar UEFA Čempionų lygos finale Kijeve ginklus surems Madrido „Real“ ir „Liverpool“. Kokius vienuoliktukus spektaklyje pasiūlys abiejų komandų treneriai? Didžiausias klaustukas – Cristiano Ronaldo partneris „Real“ finalą pasitikta pajėgiausios sudėties. Zinedine’as Zidane’as neturi nė vieno traumuoto ar diskvalifikuoto futbolininko. Prancūzas vartininko ir gynėjų pozicijose neturėtų rizikuoti.
2018-05-26

„Liverpool“ turės svarbų užnugarį: į Kijevą atvyksta traumuoti futbolininkai

Alexas Oxlade’as-Chamberlainas dėl rimtos traumos UEFA Čempionų lygos finale nerungtyniaus. Vis dėlto jis socialiniame tinkle pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame su kitais traumuotais „Liverpool“ futbolininkais keliauja į Ukrainą, palaikyti savo komandos draugų. „Labas rytas, žmonės. Šiandien didi diena.
2018-05-26

Galingas „Liverpool“ puolimas nepasigailėjo ir svečių iš Niukaslo

Didysis komandos puolimo trejetas prisidėjo prie abiejų komandos įvarčių, o „Liverpool“ namie 2:0 (1:0) nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus. Šeimininkai į priekį išsiveržė prieš pertrauką – 40-ąją kamuolį į vartus nukreipė Mohamedas Salah. Jam rezultatyvų perdavimą atliko Alexas Oxlade’as-Chamberlainas. 55-ąją minutę „Liverpool“ persvara padvigubėjo. Tikslus buvo Sadio Mane. Senegaliečiui asistavo Roberto Firmino.
2018-03-03

„West Ham United“ neatsilaikė prieš „Liverpool“ sprinterius

Greiti „Liverpool“ futbolininkai sukūrė tikrą uraganą puldami, o Liverpulio komanda Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse šeštadienį svečiuose 4:1 (2:0) nugalėjo Londono „West Ham United“. Dubliu pasižymėjo Mohamedas Salah, įmušęs 21 ir 75 minutėmis. Jam abukart rezultatyvius perdavimus atliko Sadio Mane. 24-ąją minutę tikslus buvo Joelis Matipas (24 min.), 56-ąją – Alexas Oxlade’as-Chamberlainas.
2017-11-04

Paskelbta Anglijos rinktinės sudėtis rungtynėms su Lietuva

Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate'as paskelbė 26 žaidėjų sudėtį pasaulio čempionato atrankos rungtynėms su Lietuvos nacionaline ekipa. Mačas vyks kovo 26 dieną „Wembley“ stadione. Anglai prieš susitikdami su Lietuva, kovo 22 dieną, Dortmunde sužais draugiškas rungtynes su pasaulio čempione Vokietija. Anglijos sudėtis: Vartininkai: Fraseris Forsteris, Joe Hartas, Tomas Heatonas.
2017-03-16

Pepo Guardiolos sugrįžimas pažymėtas „Manchester City“ košmaru Barselonoje

Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaisti dar aštuoni susitikimai. Labiausiai intriguojančioje savaitės dvikovoje „Barcelona“ namuose palaužė buvusio trenerio Josepo Guardiolos vadovaujamą „Manchester City“ klubą. Šiose rungtynėse parodytos dvi raudonos kortelės.