Trečiadienį UEFA Čempionų lygoje sužaisti dar aštuoni susitikimai. Labiausiai intriguojančioje savaitės dvikovoje „Barcelona“ namuose palaužė buvusio trenerio Josepo Guardiolos vadovaujamą „Manchester City“ klubą. Šiose rungtynėse parodytos dvi raudonos kortelės.

A grupė

Londono „Arsenal“ tiesiog nušlavė „Ludogorets Razgrad“ ekipą 6:0. Įvarčius „Emirates“ stadione pelnė Alexis Sancheszas (12`), Theo Walcottas (42`), Alexas Oxlade`as-Chamberlainas (46`) ir Mesutas Oezilas (56`, 83` ir 87`).

Kitos grupės rungtynėse pergalę pasiekė „Paris Saint Germain“ ekipa, kuri namie 3:0 nugalėjo „Basel“ klubą. 40-ąją minutę pasižymėjo Angelis Di Maria, o pergalę užtvirtino Lucas Moura (62`) ir Edisonas Cavani (90` nuo 11 metrų žymos).

B grupė

Kijevo „Dynamo“ namuose nesugebėjo pasipriešinti „Benfica“ komandai ir pralaimėjo 0:2. Svečiam pirmąjį įvartį nuo 11-os metų žymos pelnė Eduardo Salvio, o 55-ąją pergalę užtvirtino Franco Carvi.

Italų „Napoli“ namuose pralaimėjo Stambulo „Besiktas“ komandai, rungtynės baigėsi Turkijos ekipos pergale 2:3. Pirmieji į priekį išsiveržė turkai, kai 13-ąją minutę baudinį realizavo Adriano. 30-ąją minutę rezultatą išlygino Driesas Mertensas. Lygybė truko 8-ias minutes, nes būtent po tiek laiko „Besiktas“ vėl į priekį išvedė Vincentas Aboubakaras. 69-ąją minutę 11-os metrų baudinį realizavo ir pusiausvyrą atstatęs buvo Manolo Gabbiadini, tačiau pergalę išplėšė 86-ąją minutę pasižymėjęs Vincentas Aboubakaras.

C grupė

Savaitės rungtynės buvo kupinos emocijų. „Barcelona“ buvusį strategą Josepą Guardiolą pasitiko nesvetingai ir jo vadovaujamą „Manchester City“ sumušė net 4:0. Tris įvarčius mušė po traumos sugrįžęs Lionelis Messi (17`, 61` ir 69`). 11 metrų baudinio 87-ąją minutę nerealizavo Neymaras, tačiau jis pats jau 89-ąją įmušė įvartį iš žaidimo.

53-ąją minutę už žaidimą ranka už baudos aikštelės ribų raudoną kortelę gavo „miestiečių“ vartininkas Claudio Bravo, o 71-ąją ir 73-ąją minutėmis prieš save geltoną kortelę išvydęs Jeremy Mathieu taip pat buvo priverstas palikti aikštę.

Menchengladbacho „Borussia“ išvykoje 0:2 palaužė Glazgo „Celtic“ klubą. Antrajame kėlinyje pasižymėjo Larsas Stindlas (57`) ir Andre Hahnas (77`).

D grupė

Miuncheno „Bayern“ teko paprakaituoti, tačiau vokiečiai namuose vis tik 4:1 nugalėjo „PSV Eindhoven“ vienuolikę. Pirmieji du įvarčius mušė aikštės šeimininkai: pasižymėjo Thomasas Muelleris (13`) ir Joshua Kimmichas (21`). Rezultatą sušvelninęs buvo Luciano Narsinghas (41`), tačiau tada dar du įvarčius kalė Robertas Lewandowskis (59`) ir Arjenas Roobenas (84`).

„Rostov“ ekipa namuose tik per plauką nenuskriaudė Madrido „Atletico“ klubo ir pralaimėjo 0:1. Vienintelį ir pergalingą įvartį mušė Yannickas Carrasco (62`).