alexanderis oenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „alexanderis oenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „alexanderis oenas“.

G.Titenis: „Reikia priaugti svorio“

Lietuvos plaukikas Giedrius Titenis Pekino olimpinių žaidynių vyrų 100 m plaukimo krūtine pusfinalyje vakar užėmė 12 vietą ir į finalą nepateko. Tuo tarpu Saulius Binevičius (200 m laisvuoju stiliumi) ir Vytautas Janušaitis (100 m nugara) nepateko į savo rungčių pusfinalius. 19-metis olimpinių žaidynių debiutantas iš Anykščių 100 m nuotolį įveikė per 1 min. 0,66 sek. ir pirmajame pusfinalio plaukime finišavo septintas.
2008-08-10

Pekinas-2008: Plaukikas G.Titenis liko 12-as

Sėkmingai Pekino olimpinėse žaidynėse vakar debiutavęs plaukikas Giedrius Titenis 100 metrų krūtine plaukimo pusfinalyje užėmė tik 12 vietą ir į finalą nepateko. Iki to jam pritrūko vos kiek daugiau nei vienos dešimtosios sekundės. Lietuvis distanciją įveikė per 1:00.66 min ir savo plaukime liko septintas, nuo nugalėtojo Kosuke Kijatama atsilikęs daugiau nei sekunde. Priminsime, jog vakar Titenis 100 metrų nuplaukė per 1:00.11 min ir pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą.