aleksandr vinokurov

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aleksandr vinokurov“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aleksandr vinokurov“.

Dviratininkų lenktynių Prancūzijoje penktajame etape lietuvis buvo 86-as

59-ą kartą Prancūzijoje vykstančių "Criterium du Dauphine Libere" daugiadienių dviratininkų lenktynių penktajame etape 86-as finišavo bei iš 105-osios vietos bendrojoje įskaitoje į 96-ąją pakilo "Discovery Channel" komandos narys Tomas Vaitkus. Penktadienį 195 km distancijoje Lietuvos dviratininkas finiše 10 minučių ir 31 sekundę pralaimėjo etapo nugalėtojui ispanui Antonio Colomui: 1. Antonio Colom (Ispanija) 4 val. 39 min. 28 sek.
2007-06-16

T. Vaitkus dviratininkų lenktynių Ispanijoje penktajame etape buvo 73-čias

87-ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių "Volta a Catalunya" dviratininkų lenktynių penktajame etape 73-čias finišavo ir bendrojoje įskaitoje iš 138-osios vietos į 125-ąją pakilo "Discovery Channel" ekipos narys Tomas Vaitkus.Lietuvos dviratininkas penktadienį 17,1 km atskiro stato lenktynėse 3 minutes ir 57 sekundės pralaimėjo etapo nugalėtojui rusui Denisui Menšovui:1. Denis Menšov (Rusija) 38 min. 58 sek. 2. Vladimir Karpec (Rusija) atsiliko 4 sek.
2007-05-26

R. Rumšas nukrito į aštuntąjį šimtuką

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) pirmadienį paskelbtame antrajame šiais metais pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į aštuntąjį šimtuką. Dėl dopingo vartojimo praėjusią vasarą metams diskvalifikuotas Raimondas Rumšas per dvi savaites prarado dar 24 įskaitinius taškus ir iš 638-osios pozicijos nukrito į 792-ąją. Jis turi tik 44 įskaitinius taškus.
2004-02-24

Pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į 629-ąją poziciją

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, iš 144-osios vietos nukrito į 629-ąją. Jis turi tik 68 įskaitinius taškus. Lyderiu tarp lietuvių tapo Tomas Vaitkus, kuris su 250 taškų UCI klasifikacijoje iš 224-osios pozicijos pakilo į 223-iąją.
2003-10-20

Pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas 142-as

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, per savaitę iš 146-osios vietos su 368 įskaitiniais taškais pakilo į 144-ąją. Antras tarp lietuvių yra Tomas Vaitkus, kuris su 250 taškų UCI klasifikacijoje iš 225-osios pozicijos pakilo į 224-ąją.
2003-10-13

Pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas 144-as

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, per savaitę iš 146-osios vietos su 368 įskaitiniais taškais pakilo į 144-ąją. Antras tarp lietuvių yra Tomas Vaitkus, kuris su 245 taškais UCI klasifikacijoje iš 228-osios pozicijos pakilo į 226-ąją.
2003-10-06

Planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas 144-as

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, per savaitę iš 142-osios vietos nukrito į 144-ąją. Pajėgiausio Lietuvos dviratininko įskaitinių taškų suma tebėra ta pati - 368. Antras tarp lietuvių yra Tomas Vaitkus, kuris su 239 taškais UCI klasifikacijoje iš 280-osios pozicijos pakilo į 237-ąją.
2003-08-19

Planetos dviratininkų reitinge Raimondas Rumšas nukrito į 146-ą vietą

Tarptautinės dviračių sąjungos (UCI) paskelbtame (http://www.uci.ch/english/road/rankings/rank_2003/indexR.htm) pajėgiausių planetos dviratininkų reitinge 31 metų lietuvis Raimondas Rumšas, dėl dopingo vartojimo metams nušalintas nuo varžybų, per keturias savaites iš 30-osios vietos smuktelėjo net į 146-ąją.
2003-07-29

"Tour de France" lenktynėse - vėl L. Armstrongo triumfas

Amerikietis Lensas Armstrongas (Lance Armstrong, "US Postal") penktą kartą iš eilės laimėjo labiausiai prestižines daugiadienes dviračių lenktynes "Tour de France". Sekmadienį Paryžiuje, Eliziejaus laukuose, pasibaigusiose varžybose antrąją vietą užėmusį vokietį Janą Ulrichą (Jan Ullrich, "Telekom") jis aplenkė 1 min. 1 sek. Trečioje vietoje - Kazachstano atstovas Aleksandras Vinokurovas ("Telekom"). Jis nuo nugalėtojo atsiliko 4 min. 14 sek.
2003-07-28

Pirmoji olandų pergalė "Tour de France" dviratininkų lenktynėse

Daugiadienių "Tour de France" dviratininkų lenktynių septynioliktąjį etapą trečiadienį laimėjo olandas Servaisas Knavenas (Servisas Knavenas), iškovojęs pirmąją pergalę karjeroje šių lenktynių etapuose. 181 km distanciją jis įveikė per 3 valandas 54 minutes 23 sekundes ir finiše artimiausius persekiotojus aplenkė 17 sekundžių. Pagrindinė grupė dviratininkų, kurioje finišavo ir lenktynių lyderiai bendroje įskaitoje nuo etapo nugalėtojo atsiliko daugiau, kaip 8 min.