aivaras mikutis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aivaras mikutis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aivaras mikutis“.

Dviratininką Aivarą Mikutį Europos čempionate nuo medalio skyrė 5 sekundės

Trečiadienį Nyderlandų provincijoje Drentėje prasidėjusio Europos dviračių plento čempionato jaunimo (iki 23 m.) vaikinų asmeninėse lenktynėse laikui Aivaras Mikutis iškovojo penktą vietą. Tai – geriausias Lietuvos jaunimo grupės dviratininkų pasiekimas šioje Europos pirmenybių rungtyje nuo 2009 metų. Aivaras tapo ketvirtuoju Lietuvos dviratininku, Senojo žemyno čempionato jaunimo asmeninėse lenktynėse laikui užėmusiu vietą pirmajame penkete. „Esu patenkintas. Viskas puikiai.
2023-09-20

Iki lemiamo etapo pirmavęs Mikutis UCI jaunimo lenktynėse – septintas

Trečiadienį, gegužės 3-iąją, baigėsi Vengrijoje, Slovakijoje ir Lenkijoje vykusios 40-osios „Carpathian Couriers Race“ lenktynės (UCI U-23 II kategorija). Paskutiniame, penktajame, etape Aivarui Mikučiui („Tudor U23“ komanda) nepavyko išsaugoti baltų lyderio marškinėlių. 20-metis Lietuvos jaunimo čempionas trečiadienį finišavo 19-as ir galutinėje bendrojoje įskaitoje užėmė 7-ą vietą. Už tai Aivarui atiteko 3 pasaulio reitingo taškai.
2023-05-03

Pasaulio dviračių plento čempionate – geriausias Lietuvos jaunimo pasiekimas per 15 metų

Vulongonge (Australija) vykstančio 95-ojo pasaulio dviračių plento čempionato jaunimo (iki 23 metų) asmeninėse lenktynėse laikui pirmadienį Lietuvos vyrų (elito) čempionas Aivaras Mikutis iškovojo 15-ą vietą. Tai – aukščiausias mūsų šalies dviratininko pasiekimas pasaulio pirmenybėse šioje amžiaus grupėje per pastaruosius 15 metų, praneša Lietuvos dviračių sporto federacija. Pasaulio jaunimo čempionu tapo 22 metų norvegas Sorenas Waerenskjoldas.
2022-09-19

Pasaulio dviračių plento čempionate Australijoje – penki Lietuvos atstovai

Rugsėjo 18-25 dienomis Vulongonge (Australija) vyksiančiame 95-ajame pasaulio dviračių plento čempionate Lietuvai atstovaus penki dviratininkai. Planetos dviračių plento pirmenybės Australijoje vyks antrą kartą, po 12 metų pertraukos.
2022-09-16

Prieš pasaulio dviračių plento čempionatą Mikučio bronza „Grand Prix de la Somme“ lenktynėse

Artėjant pasaulio dviračių plento čempionatui gerą sportinę formą demonstruoja Lietuvos vicečempionas Aivaras Mikutis. Estijos komandos „Ampler – Tartu2024“ narys Prancūzijoje surengtose 35-osiose lenktynėse „Grand Prix de la Somme“ (UCI II kategorija) iškovojo trečią vietą. Tai – vienas didžiausių Lietuvos dviratininko pasiekimų karjeroje.  Lenktynes laimėjo estas Rait Arm („Groupama – FDJ Continental“). Jis 173,3 km nuvažiavo per 3 val. 52 min. 39 sek. (vid.
2022-09-12

Pasaulio jaunimo dviračių plento čempionate į šimtuką iš lietuvių pateko tik vienas sportininkas

Belgijoje vykstančio pasaulio dviračių plento čempionato jaunimo (iki 23 metų) vaikinų grupinėse lenktynėse (161,1 km) penktadienį startavo 4 Lietuvos atstovai ir visi jie pasiekė finišą. Aivaras Mikutis (+9.46) užėmė 92-ą, Mantas Januškevičius (+12.33) – 116-ą, Rokas Kmieliauskas (+14.36) – 134-ą, o Žygimantas Matuzevičius (+16.19) – 143-ią vietas. Nugalėjo italas Filippo Baroncini – 3 val. 37 min. 36 sek. (vid.
2021-09-24

Lietuvos dviračių kriteriumo čempionų titulai – Ingai Češulienei ir Aivarui Mikučiui

Sekmadienį, rugpjūčio 8 dieną, Kėdainių senamiestyje surengtas Lietuvos dviračių plento žiedinių lenktynių (kriteriumo) čempionatas ir mėgėjų varžybos. Varžybose, kuriose dviratininkai įveikė nuo 5 iki 24 ratų po 1,7 km, dalyvavo 131 dviratininkas. Daugiausiai dalyvių startavo jaunučių vaikinų grupėje – 28. Moterų elito grupėje (20 ratų; 10 TF) aukso medalį iškovojo Baltijos ir Lietuvos grupinių lenktynių čempionė Inga Češulienė („Aromitalia - Basso Bikes - Vaiano“, 55 tšk.