aistė gedvilienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aistė gedvilienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aistė gedvilienė“.

Aivaras Stumbras valstybinį mišką užtvėrė kaip savo: pradėtas tyrimas

Vilniuje, labai vaizdingoje vietoje, netoli Vilniaus universiteto botanikos sodo gyvena Inga ir Aivaras Stumbrai – nušalintojo prezidento Rolando Pakso dukra ir jo žentas. Šeima nusprendė, kad jiems taip gyventi yra per ankšta, tad užsitvėrė valstybei priklausantį mišką.  Daugiau apie tai – TV3 laidoje „Top 3“.  Inga ir Aivaras Stumbrai kaltinami užtvėrus valstybinio miško teritoriją ir taip praplėtus savo sklypo teritoriją.

Siūlys švelninti bausmes vairuotojams už padidintą automobilių išmetamų teršalų kiekį: būtų pradėta nuo įspėjimo

Suteikus teisę aplinkosaugininkams stabdyti ir tikrinti automobilių išmetamų į aplinką teršalų kiekį, Seime atsirado dvi iniciatyvos, kuriomis siūloma švelninti baudas už tokius pažeidimus, pradedant nuo įspėjimo. Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė Aistė Gedvilienė įregistravo parlamentinių Aplinkos apsaugos ir Teisės ir teisėtvarkos komitetų inicijuotą, Aplinkos ministerijos parengtą Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimo projektą.
2024-04-17

Užfiksuotas kraupus vaizdas: šunų mylėtojai šokiruoti tokiu šeimininko elgesiu

Internete išplitęs vaizdas, kaip vyras, šuniui po kaklu pakabinęs svarmenis, verčia jį lakstyti, pašiurpino gyvūnų mylėtojus ir sukėlė ant kojų tarnybas. Specialistai tai vadina žiauriu elgesiu su gyvūnu, nes šis gali susižaloti. Negana to, dresuotojai kraupsta, kaip kovinis šuo gyvenvietėje laksto be antsnukio ir pavadžio – tai tikra tiksinti bomba ir tik laiko klausimas, kada įvyks tragedija. Po šuns, kuris primena stafordšyrą, kaklu ant didelių grandinių parišti net trys svarmenys.

Seimo narė Aistė Gedvilienė pagimdė trečiąją atžalą

Seimo narė Aistė Gedvilienė su sutuoktiniu Pauliumi Gedvilu tapo daugiavaike šeima. Prieš didžiąsias žiemos šventes parlamentarė pagimdė trečiąją atžalą.  A. Gedvilienė pagimdė sūnų, kurį laimingi tėvai pavadino Jurgiu. Trečioji Gedvilų atžala pasaulį išvydo Santaros klinikose. Kūčias ir šventas Kalėdas sutuoktiniai su naujagimiu paminėjo ligoninėje.

Seimas sugriežtino kompensacijas už būsto nuomą

Seimas nuo 2024 metų sugriežtintino būsto nuomos kompensacijų mokėjimą – jos bus susietos su nuomininko pajamomis bei šeimos narių skaičiumi, be to, nustatytos išmokų lubos, uždrausta kompensacijas gauti nuomojantis būstą iš šeimos narių, mokslo ar mokymo įstaigų bendrabučiuose.     Už tokias Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo pataisas ketvirtadienį balsavo 79  Seimo nariai, prieš nebuvo, o susilaikė aštuoni.

Seime – siūlymas valstybės kompensacijas būsto nuomai sieti su pajamomis

Seimas spręs, ar nuo 2024 metų sugriežtinti būsto nuomos kompensacijų mokėjimą – jas siūloma sieti su nuomininko pajamomis.  Parlamentarai šią savaitę priėmė svarstyto tokias Paramos būstui įsigyti ar išsinuomoti įstatymo pataisas.    Kaip sakė jų iniciatorė konservatorė Aistė Gedvilienė, valstybė prisideda prie būsto nuomos nepasiturintiems gyventojams, bet esama daug piktnaudžiavimo atvejų – kompensacijas gauna ir pasiturintys žmonės.
Aktualijos 2023-12-10

Užsimojo prieš žvejus: už leidimą gaudyti žuvis reikėtų sumokėti 50 eurų

Seimas po pateikimo pritarė Mėgėjų žvejybos įstatymo pataisoms, kuriomis siūloma didinti mėgėjų žvejybos leidimų kainas.  Šias įstatymo pataisas pateikė Seimo nariai Linas Jonauskas, Aistė Gedvilienė ir Simonas Gentvilas, rašoma Aplinkos ministerijos pranešime. Įstatymo projekte siūloma, kad populiariausių mėgėjų žvejybos leidimų kainos bus 3 eurai dviem paroms, 15 eurų mėnesiui ir 50 eurų metams. „Žvejybos leidimo mokesčio dydis nesikeitė jau daugiau kaip dešimtmetį.
52 2023-09-30

Parlamentarai netrukus apsispręs dėl kailinių žvėrelių fermų draudimo

Seime netrukus bus galutinai balsuojama dėl kailinių žvėrelių verslo uždraudimo. Europos Komisija notifikavo pataisas, kurioms Seimas po svarstymo jau yra pritaręs.  Kaip BNS sakė parlamentinio aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė konservatorė Aistė Gedvilienė, pataisų notifikavimo procedūra baigta šią savaitę.  „Mums leidžia priimti tą įstatymą.

Padėtas taškas: skandalais apipinta Gulbinų pakrantė atveriama visuomenei

Šiandien prasideda ežero pakrantės šalia Gulbinų kvartalo atvėrimo visuomenei darbai. Vilniaus miesto savivaldybė pasirūpins, kad vilniečiai galėtų patogiai nueiti prie Gulbino ežero iš šiaurinės ir pietinės pusių. Tiesiamas apie 250 m ilgio medinis takas, ežero pakrantėje taip pat bus kuriama poilsiavietė, įrengiamos grilio vietos su suoliukais. Patogiam gyventojų praėjimui bus išvalytos nukritusios medžių šakos, sausi ir nuvirtę medžiai, nušienauta žolė.

Prakalbo apie pramuštą dugną: dėl miškų kreipėsi ir į Ingridą Šimonytę

Vėl kyla audros dėl miškų kirtimo. Aplinkos ministerija siūlo didinti miškų kirtimo normą. Nevyriausybinės organizacijos skambina pavojaus varpais ir kalba apie vis prastėjančią Lietuvos miškų būklę ir sako, kad mūsų šalyje dėmesys kreipiamas tik į medienos gavybą, o ne medynų išsaugojimą. Medienos pramonės atstovai atkerta, kad keliamos diskusijos yra tik audra vandens stiklinėje ir didinti kertamų miškų normą būtina.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų