airidas videika

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „airidas videika“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „airidas videika“.

Dviratininkas Lukas Talačka pateikė staigmeną Suomijoje

Sekmadienį Suomijos sostinėje Helsinkyje baigėsi septintosios tarptautinės daugiadienės dviračių plento lenktynės „Baltic Chain Tour“ (UCI II kategorija; 705 km). Paskutiniame, ketvirtame, etape puikiai pasirodė Lukas Talačka („Top Team-Ultrabike“). Jis finišavo trečias. Už šį pasiekimą 23-ejų metų dviratininkui atiteko vienas pasaulio reitingo taškas. Po finišo sprinto nugalėjo 23-ejų metų norvegas Hermanas Dahlis („Sparebanken Sor“), kuris laimėjo ir trečiąjį etapą.
2017-08-27

Žydrūnas Savickas – vienas realiausių pretendentų nugalėti absoliučioje „Velomaratono” įskaitoje

Vienas iš dviejų sportininkų Žydrūnų Savickų sekmadienį (08.23) dalyvaus didžiausioje Lietuvos dviračių šventėje „Velomaratone“. „Toyota SPORT“ važiavime 100 kilometrų distancijoje dėl nugalėtojo vardo varžysis Lietuvos plento dviračių rinktinės narys Žydrūnas Savickas. Iš „Baltic Chain“ varžybų grįžęs profesionalas laikomas vienu realiausiu pretendentu nugalėti absoliučioje įskaitoje.
2015-08-20

Dviratininkas Darijus Džervus antrajame „Baltic Chain Tour“ etape — penktas

Penktųjų tarptautinių daugiadienių dviračių lenktynių “Baltic Chain Tour” antrajame etape trečiadienį iš lietuvių aukščiausią vietą užėmė Darijus Džervus (“CCT p/b Champion System”). 25 metų dviratininkas finišavo penktas. Pergalę po finišo sprinto iškovojo ir lenktynių lyderiu tapo 25 metų ukrainietis Andrejus Kulikas (“Kolss-BDC”). Jis 192,9 km Estijoje - iš Pernu į Valgą - nuvažiavo per 4 val. 22 min. 8 sek. (vid.
2015-08-20

Taline prasidedančiose dviračių lenktynėse „Baltic Chain Tour“ – trylika lietuvių

Antradienį 12.00 val. Estijos sostinėje Taline prasideda tarptautinės dviračių lenktynės „Baltic Chain Tour“. Penktą kartą rengiamose varžybose dalyvauja trylika Lietuvos dviratininkų. Trijų etapų lenktynės (542,5 km) vyks Estijoje ir trumpam užsuks į Latviją. „Baltic Chain Tour“ lenktynėse, kurioms suteikta Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) 2.2 kategorija, startuoja dvi Lietuvos komandos – šalies rinktinė ir „Top Team-Ultrabike“ ekipa.