ainė raupelytė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ainė raupelytė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ainė raupelytė“.

Paulikienė ir Raupelytė Meksikoje liko penktos ir sustiprino pozicijas olimpiniame reitinge

Meksikoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Lietuvos moterų komanda Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė užėmė penktąją vietą. Turnyro ketvirtfinalyje lietuvės po 44 min. trukusios kovos 0-2 (24:26, 20:22) pralaimėjo tituluotai Brazilijos porai Agathai Benarczuk ir Rebeccai Cavalcantei. Už penktąją vietą lietuvėms atiteko 600 pasaulio reitingo taškų.
2024-04-14

Įspūdingą kovingumą pademonstravę Lietuvos paplūdimio tinklininkai tęsia žygį Meksikoje

Meksikoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre penktadienį dramatiškas pergales iškovojo abi Lietuvos poros, kovojančios dėl svarbių olimpinės atrankos reitingo taškų. Moterų turnyro C grupės pusfinalyje Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė po daugiau nei valandą trukusio trilerio 2-1 (11:21, 30:28, 18:16) palaužė prancūzes Clemence Vieirą ir Alinę Chamereau.
2024-04-13

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Brazilijoje liko per plauką nuo pagrindinių varžybų

Brazilijoje vykstančiame antrajame šio sezono „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre į pagrindines varžybas nepavyko prasibrauti abiem Lietuvos komandoms. Priešingai nei prieš savaitę vykusiame turnyre, šįkart tiek Monikai Paulikienei ir Ainei Raupelytei, tiek Patrikui Stankevičiui ir Audriui Knašui kovą teko pradėti kvalifikacijoje.
2024-03-29

Kelyje link finalinio paplūdimio tinklinio Tautų taurės etapo – įveikiami varžovai

Praėjusią savaitę ištraukti CEV paplūdimio tinklinio Tautų taurės turnyro burtai, po kurių paaiškėjo Lietuvos paplūdimio tinklininkų varžovai kelyje link finalinio etapo. Dar viena smagi žinia – gegužės 17-19 dienomis turnyrai su Lietuvos rinktinėmis vyks Vilniuje. Mūsų moterų paplūdimio tinklinio rinktinė žais A grupėje su Slovėnijos, Austrijos, Estijos, Slovakijos ir Rumunijos atstovėmis. „Mūsų moterų grupėje yra stiprios austrės, vieną pajėgią porą turi slovėnės.
2024-02-14

Profesionaliame tinklinyje debiutavusi Ainė Raupelytė įvertino besibaigiančius metus: „Visiškas kosmosas“

Praėjusią savaitę Vilniuje nugriaudėjo prestižiniai Lietuvos sporto apdovanojimai, o juos transliavo 30-metį švenčianti TV3 televizija. Metų proveržio nominacijoje triumfavo įspūdingus rezultatus paplūdimio tinklinio aikštelėje 2023 m. pademonstravęs Ainės Raupelytės ir Monikos Paulikienės duetas. Tinklininkės tapo Lietuvos čempionėmis, Europos čempionate užėmė 5 vietą (aukščiausia vieta Lietuvos tinklinio istorijoje), o pasaulio čempionate lietuvių duetas finišavo septynioliktoje pozicijoje.
2023-12-26

Paulikienė ir Raupelytė Kinijoje vykstančiame turnyre pakartojo geriausią karjeros rezultatą

Kinijoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Lietuvos atstovės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė užėmė ketvirtąją vietą ir pakartojo geriausią savo pasiekimą tokio lygio varžybose. Paskutinę varžybų dieną lietuvės turėjo galimybę pagerinti šią poziciją, bet to padaryti nepavyko. Pusfinalyje lietuvės 0-2 (14:21, 18:21) pralaimėjo kinėms Zhu Lingdi ir Cao Shuting. Abu setai pusfinalyje klostėsi panašiai.
2023-11-05

Galingai Kinijoje pasirodę Lietuvos paplūdimio tinklininkės išplėšė kelialapį į pusfinalį

Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė tęsia puikų žygį „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Kinijoje. Dvi pergales šeštadienį iškovojusios lietuvės pateko tarp keturių stipriausių turnyro komandų. Aštuntfinalyje M. Paulikienė ir A. Raupelytė gana užtikrintai 2-0 (21:13, 21:18) nugalėjo šeštas pagal skirstymą kines Lin MeiMei ir Zeng Jinjin. Lietuvos paplūdimio tinklininkės dominavo pirmajame sete ir išsiveržė į priekį.
2023-11-04

Pergale turnyrą Kinijoje pradėjusios Paulikienė ir Raupelytė žengė į aštuntfinalį

Kinijoje prasidėjusį „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyrą sėkmingai pradėjo Lietuvos čempionės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė. Lietuvos sportininkės B grupės pusfinalyje 2-1 (19:21, 23:21, 15:8) įveikė prancūzes Clemence Vieirą ir Alinę Chamereau. Vėliau akistatoje dėl pirmosios vietos grupėje M. Paulikienė ir A. Raupelytė po atkaklios kovos 1-2 (21:16, 19:21, 11:15) pralaimėjo antroms pagal skirstymą šveicarėms Esmee Bobner ir Zoe Verge-Depre.
2023-11-03

Lietuvos paplūdimio tinklininkai Indijoje neįveikė aštuntfinalio barjer

Indijoje vykstančiame „Beach Pro Tour Challenge“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre abi pajėgiausias Lietuvos komandos užėmė devintąsias vietas. Moterų turnyro aštuntfinalyje planetos čempionato dalyvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė susitiko su Tokijo olimpinių žaidynių prizininkėmis šveicarėmis Anouk Verge-Depre ir Joana Mader. Po atkaklios 42 min. trukusios kovos mūsiškės 0-2 (19:21, 20:22) turėjo pripažinti tituluotų šveicarių pranašumą.
2023-10-21

Istorinį lietuvaičių žygį Meksikoje sustabdė stipriausia pasaulio komanda

Lietuvės Monika Paulikienė ir Ainė Raupelytė trečiadienį baigė savo puikų pasirodymą pasaulio paplūdimio tinklinio čempionate Meksikoje. Šešioliktfinalyje mūsiškės turėjo pripažinti stipriausios pasaulio komandos pranašumą ir galutinėje čempionato įskaitoje užėmė 17-ąją vietą. Dvi Japonijos komandas eliminavusios lietuvės trečiadienį turėjo išties neeilinį išbandymą. Jos susitiko su pastaraisiais metais pasaulyje dominuojančiomis brazilėmis Ana Patricia Silva Ramos ir Eduarda Santos Lisboa.