aideno malašinsko

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aideno malašinsko“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aideno malašinsko“.

Tragiškas kėlinys privertė kapituliuoti Lietuvos rankinio rinktinę Slovakijoje

Šeštadienį Hlohoveco mieste, Slovakijoje, Lietuvos rankinio rinktinė žaidė antrąsias rungtynes šią savaitę su Slovakijos atstovais. Europos zonos atrankos į pasaulio čempionatą 2017 m. Prancūzijoje pirmosios grupės rungtynės nesėkmingai susiklostė Lietuvos rinktinei. Po itin prasto pirmojo kėlinio nusileista varžovams 31:27 (19:10). Šansai patekti į kitą pasaulio čempionato atrankos etapą tapo minimalūs.
2016-01-09

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė po atkaklios kovos Šiauliuose pralaimėjo Baltarusijai

Lietuvos vyrų rankinio rinktinė, treniruojama naujojo vyriausiojo trenerio Artūro Juškėno, "Šiaulių" arenoje atrankos į 2016 metų Europos čempionato I etapo rungtynėse po labai atkaklios kovos paskutinėmis dvikovos akimirkomis rezultatu 28:30 (13:13) pralaimėjo Baltarusijos rinktinei. Lietuviai 8-ą dvikovos minutę po Aideno Malašinsko įvarčio pirmavo 6:4, o 18-ą rungtynių minutę po dviejų iš eilės greitų atakų lietuvaičių pranašumas buvo minimalus 10:9. Nuo tos akimirkos vyko atkakli kova.