agnė eggerth

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „agnė eggerth“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „agnė eggerth“.

Ieties metikės I. Stasiulionytės pergalė lengvaatlečių varžybose JAV

Ieties metikės Ingos Stasiulionytės pergalė lengvaatlečių varžybose JAV Savo antrosiose naujojo sezono lengvaatlečių varžybose JAV ("Mt.SAC Relays") Inga Stasiulionytė numetė ietį 58,67 m bei užėmė pirmąją vietą. "Kansas Relays" turnyre Lorence Austra Skujytė nušoko į tolį nušoko 6,03 m bei užėmė dešimtąją vietą, o 100 m barjeriniame bėgime (14,51 sek.) buvo vienuolikta. "Kansas Relays" varžybų 100 m bėgimo finale nestartavo Agnė Eggerth.
2008-04-21

A. Skujytės pergalė varžybose JAV

JAV vykstančiose "Kansas Relays" tarptautinėse lengvosios atletikos varžybose pergalę rutulio stūmimo sektoriuje iškovojo Austra Skujytė. Sėkmingiausiu ketvirtuoju bandymu lietuvė penktadienį įrankį nustūmė 16,85 m ir 47 cm aplenkė amerikietę Zarą Northover bei 66 cm - trečioje vietoje likusią kitą JAV atletę Rachel Jansen. A. Skujytė dar išmėgins jėgas šuolių į tolį sektoriuje bei 100 m barjerinio bėgimo distancijoje.
2008-04-19

D. Draudvila lengvaatlečių turnyre JAV pasiekė Lietuvos rekordą

Lengvaatlečių turnyro "Frank Savigne Husker Invitational" Nebraskos valstijoje (JAV) nugalėtoju tapo Darius Draudvila, pasiekęs naują Lietuvos uždarų patalpų septynkovės rekordą - 5878 taškai. Ankstesnis jam pačiam priklausęs rekordas buvo blogesnis 93 taškais. Penktadienį laimėjęs keturias rungtis, šeštadienį D. Draudvila 60 m su barjerais nubėgo per 8,14 sekundės, su kartimi įveikė 4,34 m aukštį, o 1000 m distancijoje sugaišo 2 minutes 52,54 sekundės.
2008-02-03

Sėkmingi Dariaus Draudvilos startai lengvaatlečių turnyre JAV

Pirmoji lengvaatlečių turnyro "Frank Savigne Husker Invitational" Nebraskos valstijoje (JAV) diena buvo labai sėkminga lietuviams. Darius Draudvila penktadienį laimėjo visas keturias pirmąsias vyrų septynkovės rungtis. 60 m nubėgo per 6,87 sekundės, į tolį nušoko 7,34 m, rutulį nustūmė 15,22 m bei įveikė 2,05 m aukštį. Agnė Eggerth moterų 60 m atrankos bėgime finišavo antra (7,55 sek.) bei šeštadienį varžysis šios rungties finale.
2008-02-02

Dvi Agnės Eggerth pergalės lengvosios atletikos varžybose JAV

Dvi pergales JAV vykusiose Nebraskos Metodistų universiteto rengtose lengvosios atletikos varžybose iškovojo Agnė Eggerth. Pradžioje sprinterė iš Lietuvos 60 m distanciją įveikė per 7,39 sekundės ir aplenkė prizininkėmis tapusias amerikietę LaToyą Banks (7,89) ir Chi Kalu (7,90) iš Zambijos. Antrą pergalę A. Eggerth iškovojo 200 m distancijoje. Lietuvė nuotolį įveikė per 23,95 sek.
2007-01-23

Lengvosios atletikos varžybose JAV – dvi Agnės Eggerth pergalės

Dvi pergales Kanzaso Valstijoje (JAV) vykusiose "KSU Invitational" lengvosios atletikos varžybose iškovojo Agnė Eggerth.Pradžioje sprinterė iš Lietuvos 60 m distanciją įveikė per 7,42 sekundės ir finale aplenkė prizininkėmis tapusias amerikietes Monique Coleman (7,54) ir Marnyka Honeycutt (7,67).Antrą pergalę A. Eggerth iškovojo trišuolio sektoriuje. Ji nušoko 12,81 m ir 75 cm aplenkė antroje vietoje likusią kitą Lietuvos atletę Živilę Šikšnelytę.
2007-01-07

Lengvaatlečių startai

Atėnuose lengvosios atletikos meistrai kovos rugpjūčio 18-29 dienomis. Jei nesukliudys traumos ir kiti nemalonūs netikėtumai, stadionuose pamatysime 14 Lietuvos atstovų. Rugpjūčio 20 d.Vyrų 20 kilometrų sportinis ėjimas. Pirmas iš lietuvių į kovą turėtų stoti ėjikas Gintaras Andriuškevičius. 1975 m. gimęs atletas negali pasigirti dideliais pasiekimais. 2001 m. pasaulio čempionate jis užėmė 20 vietą. 2003 m. ėjikui sutrukdė trauma. Šiais metais 20 km.
2004-07-26

Ką žaidynėse veiks Lietuvos lengvaatlečiai

Atėnuose lengvosios atletikos meistrai kovos rugpjūčio 18-29 dieną. Jei nesukliudys traumos ir kiti nemalonūs netikėtumai, stadionuose pamatysime 14 Lietuvos atstovų. Rugpjūčio 20 d. Vyrų 20 km sportinis ėjimasPirmas iš lietuvių į kovą turėtų stoti ėjikas Gintaras Andriuškevičius. 1975 m. gimęs atletas negali pasigirti dideliais pasiekimais. 2001 m. pasaulio čempionate jis užėmė 20 vietą. 2003 m. ėjikui sutrukdė trauma.
2004-07-26

Virgilijus Alekna švystelėjo diską medalio link

Mūsų disko metikui užteko vieno bandymo, kad patektų į finalą. Kiti lietuvių sportininkai rungtyniauja ne taip optimistiškai: septynkovininkė Austra Skujytė smuktelėjo į vienuoliktąją poziciją, ėjikės užėmė vietas antrajame dešimtuke, o Agnė Eggerth nepateko į pasaulio čempionato 100 m bėgimo pusfinalį.
2003-08-24

Pasaulio lengvosios atletikos čempionate

Šeštadienį Prancūzijos sostinėje prasidėjusiame IX pasaulio lengvosios atletikos čempionate sėkmingai kvalifikacinių 100 m bėgimo varžybų barjerą įveikė Agnė Eggerth (Visockaitė). Lietuvos sprinterė distanciją įveikė per 11,44 sek. ir, penktajame bėgime finišavusi trečia, pateko į ketvirtfinalį. Aštuoniuose kvalifikaciniuose bėgimuose dalyvavo 64 sportininkės, o į ketvirtfinalį pateko po tris pirmąsias vietas bėgimuose užėmusios atletės bei dar aštuonios greičiausiai bėgusios sportininkės.