agnė bagdonavičiūtė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „agnė bagdonavičiūtė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „agnė bagdonavičiūtė“.

Naujoji policijos reforma kelia aistras: „O kas lieka regionams? Regionams nebelieka nieko“

Naujoji policijos reforma kelia nerimą tiek pareigūnams, tiek ir daliai Lietuvos miestų. Vidaus reikalų ministrė, konservatorė Agnė Bilotaitė parlamente jau pristatė planus naikinti Alytaus, Marijampolės, Utenos, Tauragės ir Telšių apskričių komisariatus. Generalinis komisaras Renatas Požėla tvirtina, kad nuo to tik geriau – vadovavimas bus sutelktas didžiuosiuose šalies miestuose, tai leis prireikus pasitelkti gausesnes ir profesionalesnes policijos pajėgas, kurių mažesni miestai neturi.

Policija: dingusi nepilnametė atsirado

Policija praneša, kad dingusi nepilnametė atsirado.  2019-06-01 dienos metu iš globos namų, esančių Marijampolėje P. Kriaučiūno g., išėjo ir iki šiol negrįžo globotinė A. B. (gim. 2004 m.). Mergina apie 160 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šviesiais garbanotais plaukais (dažniausiai susirišti į kuodą), vilkėjo juodą palaidinę, juodą megztinį, mėlynus plėšytus džinsus, avėjo sportinius batelius. Birželio 10-ąją pranešta, kad mergina buvo rasta.

Marijampolėje atsirado dingusi nepilnametė

Marijampolės policija ieško dingusios nepilnametės. Policija praneša, kad mergaitė sugrįžo. Kovo 14 d. apie 14 val. iš globos namų, esančių Marijampolėje P. Kriaučiūno g., išėjo globotinė A. B. (gim. 2004 m.). Mergina apie 160 cm ūgio, vidutinio kūno sudėjimo, šviesiais garbanotais plaukais (dažniausiai susirišti į kuodą), vilkėjo pilkos spalvos striukę, juodos spalvos tampres, avėjo juodos spalvos batus.

Dviratininkė Diana Žiliūtė pasaulio reitinge išliko 29-a

Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) paskelbtoje pasaulio plento dviratininkių reitingų lentelėje lietuvė Diana Žiliūtė („Safi-Pasta Zara-Titanedi“) užima 29-ąją vietą (202 tšk.). 32 metų dviratininkė balandžio 22 dienos reitinge buvo taip pat 29-a. Pirmąją vietą užima olandė Mariana Vos (Marianne Vos, „DSB Bank“, 1365,5 tšk.), antrąją - vokietė Judita Arnt (Judith Arndt, „Columbia-Highroad“, 952,66 tšk.), o trečiąją - švedė Ema Johanson (Emma Johanson, „Red Sun“, 876 tšk.
2009-05-12

Edita Pučinskaitė lenktynėse Italijoje užėmė dešimtą vietą

Italijoje surengtose moterų dviračių lenktynėse „Gran Premio Liberazione“ lietuvė Edita Pučinskaitė („Dila“) finišavo pagrindinėje grupėje ir užėmė dešimtąją vietą. Nugalėjo italė Giorgia Bronzini („Safi-Pasta Zara-Titanedi“). Ji 123,5 km nuvažiavo per 2 val. 55 min. 5 sek. Nugalėtojos komandos draugės Rasa Leleivytė ir Diana Žiliūtė užėmė atitinkamai 11-ąją ir 16-ąją vietas. Agnė Bagdonavičiūtė („Selle Italia-Ghezzi“) finišavo 19-a. Ji nuo nugalėtojos atsiliko 10 sek.
2009-04-27

Lenktynėse Italijoje E. Pučinskaitė – trečia

Italijoje vykstančių daugiadienių moterų dviračių lenktynių „Giro della Toscana - Memorial Michela Fanini“ trečiajame etape ketvirtadienį lietuvė Edita Pučinskaitė, atstovaujanti Vokietijos komandai „Nuernberger“, užėmė devintąją vietą. Nugalėjo amerikietė Mara Ebot (Mara Abbott, „Columbia“), 122,1 km nuvažiavusi per 3 val. 23 min. 15 sek. E. Pučinskaitė nuo nugalėtojos atsiliko 14 sek.
2008-09-19

E. Pučinskaitė „Giro d‘Italia“ lenktynėse nukrito į 6 vietą

19-ųjų daugiadienių dviračių lenktynių „Giro d‘Italia“ šeštajame etape penktadienį nugalėtojos titulą ginanti Edita Pučinskaitė, atstovaujanti Vokietijos komandai „Nuernberger“, užėmė septintąją vietą. Nugalėjo Editos komandos draugė Klaudija Hoisler, 113,4 km nuvažiavusi per 3 val. 13 min. 13 sek. E. Pučinskaitė jai pralaimėjo 3 min. 1 sek.
2008-07-12

J. Polikevičiūtė Prancūzijoje finišavo dešimta

Prancūzijoje vykstančių „Tour de l‚Aude“ daugiadienių dviratininkių lenktynių aštuntajame etape kartu su pagrindine grupe finišavusi Lietuvos komandos dviratininkė Jolanta Polikevičiūtė užėmė dešimtą vietą. Su pagrindine grupe finišavo dar dvi lietuvės - penkiolikta ir šešioliktą vietas užėmusios atitinkamai Edita Pučinskaitė bei Diana Žiliūtė, o etapo nugalėtoja tapo vokietė Ina Teutenberg. 5 min. 11 sek.
2008-05-25

D. Žiliūtė - trečia

2008 metų sezono antrajame pasaulio dviračių taurės etape - „Trofeo Alfredo Binda“ lenktynėse Italijoje - trečiąją vietą pirmadienį užėmė „Safi-Pasta Zara Manhattan“ komandos narė Diana Žiliūtė. Lietuvos dviratininkė 120 km finiše 1 minutę bei 7 sekundes pralaimėjo lenktynių nugalėtojai britei Emmai Pooley bei akimirka atsiliko nuo antrąją vietą užėmusios olandės Suzannės De Goedės.
2008-03-25

Eglei Čekanauskaitei atiteko planetos jaunių dviračių pirmenybių sidabras

Rusijos sostinėje vykstančiame pasaulio jaunių (iki 18 metų) dviračių treko čempionate dar vieną sidabro medalį Lietuvai pelnė Eglė Čekanauskaitė. Penktadienį merginų 2 km individualių persekiojimo lenktynių finale lietuvaitė pralaimėjo aukso medalį iškovojusiai australei Jessie MacLean (Džesei Maklyn). E.Čekanauskaitės laikas - 2 minutės 33,145 sekundės, o australė šią distanciją įveikė per 2 min. 28,697 sek.