aglinskaitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „aglinskaitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „aglinskaitė“.

LMKL čempionate – nelengva „Kibirkšties-Viči-Iki“ pergalė

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionate šeštadienį be pralaimėjimų žengianti Vilniaus „Kibirkšties-Viči-Iki“ komanda svečiuose 62:59 (16:12, 19:10, 17:18, 10:19) įveikė Klaipėdos „Fortūną“ ir iškovojo ketvirtąją pergalę. Po dviejų kėlinių viešnios pirmavo 35:22, o po trijų - 52:40. Rungtynių pabaigoje aikštelės šeimininkės buvo sumažinusuios atsilikimą iki minimumo (59:60). Vilniaus ekipos pergalę dviem taikliais baudos metimais įtvirtino Vita Kuktienė.
2012-10-27

Paskutinėse LMKL rungtynėse šiais metais – sunki „VIČI-Aisčių“ pergalė

Paskutinėse 2011 metais LMKL lygos rungtynėse Courtnay Pilypaitis vedamos Kauno “VIČI-Aistės" iškovojo 12 pergalę. Čempionato lyderės išvykoje po atkaklios kovos įveikė Klaipėdos “Lemminkainen" komandą rezultatu 80:70 (20:14, 25:20, 21:24, 14:12). Nors “VIČI-Aisčių" krepšininkės triskart suklydo per pirmąsias dvi rungtynių minutes, po Vaidos Sipavičiūtės dvitaškio jos pirmavo 6:10. Kėlinuko viduryje viešnios spurtavo ir susikrovė dviženklę persvarą.
2011-12-19

L. Aglinskaitė keliasi į „Laisvę KRS“

Išsiskyrė Linos Aglinskaitės ir Vilniaus MRU klubo keliai. Krašto puolėja užbaigė antrąjį LMKL reguliariojo čempionato ratą sostinės komandoje, tačiau nuo trečiojo rungtyniaus Kauno rajono „Laisvės KRS“ ekipoje, kuriai krepšininkė atstovavo praėjusį sezoną. Vilniaus MRU gretose L. Aglinskaitė sužaidė 12 rungtynių, per kurias, vidutiniškai aikštelėje praleisdama po 31 minutę, pelnydavo po 13,8 taško bei atkovodavo po 5,3 atkovoto kamuolio.