adrianas mannarino

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adrianas mannarino“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adrianas mannarino“.

Dar vieną talentą įveikęs Ričardas Berankis – turnyro pusfinalyje

Ričardas Berankis nesulaikomas Rusijoje. Geriausias Lietuvos tenisininkas penktadienį prasibrovė į Kremliaus taurės turnyro pusfinalį! 27-erių lietuvis 7:5, 6:1 nugalėjo Alexanderį Bubliką. 20-metis kazachas užima 107-ąją ATP reitingo poziciją. Pusfinalyje šeštadienį R. Berankio laukia 29-erių prancūzas Adrianas Mannarino. Jis – 29-as pasaulyje. Lietuvis šešioliktfinalyje nugalėjo 70-ąjį planetoje Dušaną Lajovičių, aštuntfinalyje – kitą serbą, 77-ąją raketę Filipą Krajinovičių.
2017-10-21

Siurprizas Monte Karle: geriausias planetos tenisininkas Andy Murray patyrė nesėkmę

Pirmoji pasaulio raketė Andy Murray patyrė nesėkmę trečiame „Monte-Carlo Rolex Masters“ turnyro etape. Praėjusiais metais iki pusfinalio šiose pirmenybėse nukeliavęs Škotijos tenisininkas pralaimėjo 24 vietą ATP pasaulio reitinge užimančiam Alberto Ramosui 6:2, 2:6, 5:7. Geriausias planetos tenisininkas šį sezoną patyrė penktąjį pralaimėjimą per 19 sužaistų mačų. Jis pasiekė finalą Dohoje, o kovo mėnesį iškovojo titulą Dubajuje.