Adomas Gančierius

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Adomas Gančierius“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Adomas Gančierius“.

Lietuviai atranda keturračius: į juos sėda ne tik ieškodami pramogų

Lietuvai atlaikius paskutinį žiemos pasispardymą ir pagaliau įsigalėjus šiltajam sezonui vis daugiau entuziastų savaitgaliais nukabina šalmą nuo vinies ir rangosi į motociklininko kostiumą. Tačiau nebūtinai kiekvienas iš jų renkasi dviratį plieninį žirgą. Specialistai pastebi, kad mūsų krašte vis labiau populiarėja keturračiai motociklai.
2024-05-14

Maroko ralyje – „BRO Racing – Viena moneta“ komandos triumfas: į Lietuvą grįš su trofėjais

Trečiadienį Maroko ralio dalyviams liko paskutinis formalumas – įveikti pusantro šimto kilometrų ilgio greičio ruožą. Jis šio maratono maršrute buvo pats trumpiausias, tad pralošti čia buvo galima daugiau nei laimėti. Tačiau OPEN CAR klasės T4 įskaitoje lenktyniaujantiems „BRO Racing – Viena moneta“ ekipažams jau niekas nesukliudė išlaikyti turimas pozicijas ir tautiečiai į Lietuvą parveš nugalėtojų bei prizininkų trofėjus.
2023-10-19

„BRO Racing – Viena moneta“ ekipažai išgyveno ilgiausią Maroko ralio dieną: kovą sunkino akmenys ir tamsa

Šeštadienį įvyko pirmasis Maroko ralio greičio ruožas. Organizatoriai dalyviams kojų apšilti neleido ir jau pačiame pirmame etape pasiūlė patį ilgiausią dienos maršrutą. Greičio ruože ekipažams teko įveikti daugiau nei tris šimtus kilometrų, o kartu su pervažiavimais dalyviai nuvažiavo per septynis šimtus kilometrų. Diena buvo sunki daugeliui – ne išimtis ir OPEN CAR klasės T4 įskaitoje lenktyniaujantiems lietuviams iš „BRO Racing – Viena moneta“ ekipos.
2023-10-15

„BRO Racing – Viena moneta“ komandos nariai Maroko ralyje iškart šovė į greičiausiųjų trejetuką

Penktadienį prologo greičio ruožu Maroke prasidėjo finalinis Pasaulio ralio reido čempionato etapas, kuriame dalyvauja ir nemažai lietuvių. Jų gretose bagiais lenktyniauja du „BRO Racing – Viena moneta“ ekipažai – Tomas Mickus su Dariumi Leskausku ir Algirdas Talutis su Adomu Gančieriumi. Lenktynių pradžia abiem duetams klostėsi tarsi iš natų ir jie užsitikrino vietą klasės trejetuke.
2023-10-13

E. Gelažninkienė: „Į „Breslau rallye“ sugrįžus saulei jaučiuosi daug geriau“

Vasarą daugelis asocijuojame su šiluma ir saulės spinduliais, tad kai pliaupia lietus, nuotaika subjūra. Taip ir „Breslau“ ralyje – saulei pradžiovinus liūties paliktas pelkes, dalyvių veiduose atsiranda platesnės šypsenos. Ir jeigu prisiminus ketvirtosios dienos greičio ruožus lenktynininkę Emiliją Gelažninkienę ėmė apmaudas, šiandien nuotaikos „Rentway Team“ komandoje visiškai kitokios.
2023-06-30

Ilgiausią dieną įveikę „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos nariai: „Šiandien kėlėmės anksti“

Ketvirtadienį sportininkams Abu Dabyje teko įveikti ilgiausią atstumą šiose varžybose per vieną dieną. Iki starto įveikę daugiau nei šimtą kilometrų, dalyviai turėjo net 308 kilometrų greičio ruožą, kuris driekėsi per įvairiausio dydžio bei formos kopas.
2023-03-02

Antroji sportinė „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos diena Abu Dabyje: trečio lygio kopos ir ilgos valandos dykumoje

Antradienį sportininkai Jungtinių Arabų Emyratų smėlynuose turėjo įveikti 365 kilometrus, kurių 257 kaip įmanoma greičiau – tiek sudarė greičio ruožą. „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkas Antanas Kanopkinas į bivaką grįžo tik leidžiantis saulei – keturratis ir vėl turėjo degalų sistemos problemų, tad teko praleisti ne vieną valandą alinančiame smėlynų karštyje. „Nepasiekus degalų papildymo zonos, kuri buvo viduryje trasos, pradėjo gesti keturračio variklis.
2023-02-28

Pirmadienį „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai pasiekė finišą neslėpdami šypsenos veiduose

„Abu Dhabi Desert Challenge“ dalyviams pirmadienis prasidėjo anksti – šiandien pirmoji tikra lenktyninė šio pasaulio čempionato etapo diena, per kurią dalyviai turėjo įveikti apie 400 kilometrų, iš kurių daugiau nei pusę sudarė greičio ruožas. „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai pasiekė finišą neslėpdami šypsenos veiduose, tačiau trasoje teko stoti dėl nenumatytos priežasties. „Trasa buvo labai gera, turėjome ir didelio greičio, ir aukštų kopų.
2023-02-27

„Abu Dhabi Desert Challenge“ prologą įveikę „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos lenktynininkai: „Pirmieji kilometrai nuteikė pozityviai“

Už 250 kilometrų nuo Abu Dabio, nedideliame Al Dhannah mieste sekmadienio popietę įvyko antrojo ralio reido pasaulio čempionato etapo oficialus startas bei septynių kilometrų prologas. Beveik šimtas dalyvių, pervažiavę atidarymo arką, taip pat turėjo įveikti ir atvirame lauke išraizgytą trasą, pagal kurios įveikimo laiką spręsis rytojaus starto pozicijos.
2023-02-27

„CFMOTO Thunder Racing Team“ atskleidė ką patiria sportininkai maratoninėse lenktynėse

Lenktynininko profesija gali skambėt labai jaudinančiai – užtenka sėsti į automobilį ar ant motociklo ir vairuoti, nesirūpinant niekuo kitu, tačiau taip yra nebent Formulėje 1 ar kitose aukšto lygio žiedinėse lenktynėse, kuriose didelės mechanikų komandos visada laukia už kampo. Ralio reido lenktynėse, tokiose kaip Dakaro ralis ar „Abu Dhabi Desert Challenge“, kuriame jau ne už ilgo startuos „CFMOTO Thunder Racing Team“ sportininkai, būti vien greitu vairuotoju toli gražu negana.
2023-02-07
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų