adamas hanga

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „adamas hanga“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „adamas hanga“.

Vengrų treniruotė prieš mačą su Lietuva – be pagrindinių žaidėjų, o lyderis jau išvyko namo

Antradienio vakarą Kelno arenoje įvyks Lietuvos ir Vengrijos rinktinės mūšis. Jame ryškūs favoritai bus lietuviai, o dar labiau taip pat be pergalių grupėje žengiančių vengrų situaciją apsunkino lyderio Adamo Hangos trauma. Puolėjas patyrė traumą mače su prancūzais. Jis tikrai nežais rungtynėse su lietuviais, kadangi susikrovęs lagaminus jau išvyko namo.
2022-09-05

Lietuvos rinktinės varžovai prarado savo lyderį: atsinaujino trauma

Vengrijos rinktinės lyderis Adamas Hanga nebežais likusiose Europos čempionato rungtynėse. 33 metų puolėjui rungtynėse prieš Prancūziją atsinaujino šlaunies trauma. Jis susižeidė paskutinę mačo minutę, kai tritaškiu mažino vengrų deficitą iki dviejų taškų. A. Hanga šiame čempionate renka po 17 taškų, atkovoja 5,5 kamuolio ir atlieka 2,5 perdavimo. Antradienį Vengrija susitiks su Lietuva.
2022-09-05

Blankiai atrodžiusi Jasikevičiaus „Barcelona“ Ispanijos finalą pradėjo nesėkme

Pirmosiose Ispanijos čempionato finalo serijos rungtynėse pergalę iškovojo Madrido „Real“ krepšininkai. Karališkasis klubas išvykoje 88:75 (30:17, 19:14, 25:20, 14:24) nugalėjo Šarūno Jasikevičiaus treniruojamą ir Roko Jokubaičio atstovaujamą Barselonos „Barcelona“ ekipą. Ispanijos lygos finalai žaidžiami iki trijų pergalių ir dabar „Real“ yra priekyje 1:0. Šiame mače Madrido klubas vis dar vertėsi be savo vyriausiojo trenerio Pablo Laso, kuris visai neseniai patyrė infarktą.
2022-06-14

Eurolygos turo epizodų viršūnėje – „plakate“ atsidūręs Giedraitis

Eurolygoje praūžė 28-ojo turo kovos. Gražiausių turo epizodų viršūnę užkariavo įspūdingas dėjimas per lietuvį Roką Giedraitį. Vitorijos „Baskonia“ puolėjas gynėsi po krepšiu ir taikėsi stverti atšokusį kamuolį, tačiau iš niekur atskrido „Barcelonos“ vengras Adamas Hanga. Šarūno Jasikevičiaus auklėtinis įspūdingai sugrūdo kamuolį į krepšį pagavęs jį ore po netaiklaus metimo. Šeštoje vietoje ir įvykiai Kaune.
2021-03-06

Eurolygoje – iš aikštės išvytas „Crvena Zvezda“ treneris

Penktadienį Eurolygoje užfiksuotas retas įvykis – iš aikštės išvytas vyriausiasis „Crvena Zvezda“ treneris Dušanas Alimpijevičius. Nepaisant to, Belgrado krepšininkai iškovojo pergalę – namie 89:78 (24:20, 19:14, 14:29, 32:15) nugalėjo Pirėjo „Olympiakos“. Šeimininkai buvo priekyje didžiąją rungtynių dalį. „Crvena Zvezda“ į duobę įkrito, kai trečiojo kėlinio pradžioje dvi technines pražangas iš eilės užsidirbo ir iš aikštės buvo išprašytas D. Alimpijevičius.
2018-01-26

Maskvoje – CSKA pergalė prieš katalonus

Eurolygoje aštuntąją pergalę iškovojo Maskvos CSKA. Ji penktadienį namie 92:78 (24:24, 20:15, 22:19, 26:20) nugalėjo „Barcelona“ krepšininkus. Pirmoji mačo dalis vyko permainingai. CSKA pradėjo pirmauti nuo antrojo kėlinio vidurio.
2017-12-01

Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis žaidė du pratęsimus

Krepšinio trileris. Taip galima pavadinti Eurolygos rungtynes Ispanijoje. Du lietuvius turinti Milano „AX Armani“ išnešė sveiką kailį, po dviejų pratęsimų 103:98 (19:20, 22:25, 17:19, 16:10, 11:11, 18:13) nugalėjusi „Valencia“ krepšininkus. Šeimininkai 26-ąją minutę pirmavo 62:45, bet persvaros neišsaugojo.
2017-11-16

Eurolygoje – netikėta „Crvena Zvezda“ pergalė

Penktadienį Eurolygos turnyre neapsieita be netikėtumų. Pergalę prieš „Barcelona“ krepšininkus iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“. Ji namie triumfavo 90:82 (24:13, 20:19, 18:25, 28:25). „Crvena Zvezda“ ilgą laiką pirmavo, o didžiausias pranašumas siekė 14 taškų (55:41). „Barca“ nė karto nebuvo išsiveržusi į priekį, bet 37-ąją minutę rezultatą išlygino (82:82). Per likusį laiką taškus rinko šeimininkai.
2017-10-21

Eurolyga: kas pateks į ketvirtfinalį, bet neprasibraus į finalo ketvertą?

Ketvirtadienį į kelionę pajudėjo pajudėjo Eurolygos naujojo sezono traukinys. Penktadienį į kovą stos Kauno „Žalgirio“ krepšininkai. Jų varžovė – Belgrado „Crvena Zvezda“. Portalas tv3.lt pristato visas elitinio žemyno turnyro komandas ir prognozuoja jų vietas. Praeitą kartą supažindinau su klubais, kurie, mano manymu, liks 9-12 pozicijose. Dabar – apie tas ekipas, kurios, kaip prognozuoju, užims 5-8 vietas.
2017-10-12

C grupė: ispanai – pirmi, į aštuntfinalį rimtai kesinasi vengrai

Likus vienam turui, aiškėja C grupės situacija. Ispanai užsitikrino pirmąją poziciją, kroatai – antrąją. Likę du kelialapiai į Europos krepšinio čempionato aštuntfinalį, greičiausiai, priklausys juodkalniečiams ir vengrams. Antradienį vykusį grupės lyderių susitikimą 79:73 (21:20, 17:12, 15:22, 26:19) laimėjo kroatus nugalėję ispanai. Kroatijos rinktinė rungtynes pradėjo 6:0, 10:1. Vis dėlto, ispanai po pirmojo kėlinio pirmavo 21:20. Atkakli ir permaininga kova vyko iki pat rungtynių pabaigos.